Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Normális ha a lelkem legmélyén...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális ha a lelkem legmélyén erre vágyom, lányok?

Figyelt kérdés
Egy szerető barátnőre, aki el tud fogadni, engem, ezzel a bohókás, humoros, kedves, udvarias, őszinte énemmel, amilyen vagyok, és egy csöndes, szép kis faluban élni együtt 1-2 kis gyerkőccel szeretetben, boldogságban, békében. Kutyával, macskával, szép kis kerttel. Igaz még csak 25 éves leszek, de akár már most is lehet, hogy el tudnám ezt képzelni, ha volna olyan szinten a kapcsolatom egy lánnyal. Szeretem a nyugalmat is, és a biztonságot, talán ezért is vágyom erre.
2015. aug. 16. 16:04
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
A volt barátom ezt szerette volna, vége is lett a dolognak. Egy olyan helyen mit csinálsz egész télen mondjuk? Évente pár hét nagyon jó, de életvitelszerűen elég zárt. Ilyen helyen nőttem fel, hidd el nem poén.
2015. aug. 17. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!