Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nektek volt már olyan, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek volt már olyan, hogy ha nagyon hiányzott a párotok még enni sem volt kedvetek?

Figyelt kérdés

Én most ilyen helyzetben vagyok. Nem arról van szó,hogy nem tudok nélküle létezni stb, mert általában feltalálom magam,meg most tanulnom is kéne, de egy fergeteges hétvége után megint egész héten nem tudunk együtt lenni.És reggeltől,mióta elment olyan érzésem van,hogy semmihez nincs kedvem. Még enni se akarok, egész nap e gyszer ettem,meg egy kis csokit, de nem jön hogy készítsek kaját és leüljek enni. Még tanulni sincs kedvem, mert máskor ő kikérdezte meg elszórakoztunk közbe,most meg egyedül vagyok.

Volt itt a barátnőm,addig jó volt, aztán most megint olyan melankolikus a hangulatom.

Nem tudom miért, de máskor nem igazán volt így,vagy pár óra múlva elmúlt. Mind arra gondolok milyen jó volt együtt, voltunk bulizni meg amikor csak lehetett szexeltünk stb.

Ti mit tanácsoltok?Jártatok már így?

19L


2015. aug. 17. 17:39
 1/1 anonim ***** válasza:
Ez elég beteges... inkább függőség, mint szerelem. Nekem is hiányzott nagyon a barátom, amikor pár hétig távol volt, de elfoglaltam magam, nem érzem magam félembernek nélküle.
2015. aug. 17. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!