Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Feleségek, nektek is van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Feleségek, nektek is van olyan, hogy éppen semmihez sincsen kedvetek? Haladnom kellene a házimunkával, de az is olyan nehezen megy.

Figyelt kérdés
2015. júl. 22. 11:10
 1/4 anonim ***** válasza:
Persze, főleg negyven fokban. Bevárom a férjem és este, ha már nincs ilyen hőség, megcsináljuk együtt. Ketten gyorsabban is végzünk, és nem akkora ügy, ha most pár órát még nincs kitakarítva. Ő is így gondolja, nálunk ez nem nemi kérdés, nem ügy.
2015. júl. 22. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ráadásul rohadt meleg is van:-)
2015. júl. 22. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Igen,én is így vagyok vele.:-) Főleg,hogy mikor dolgozom,reggeltől estig vagyok bent,igazság szerint ilyenkor tudok picit pihenni,kikapcsolni,mikor szabadnapos vagyok.
2015. júl. 22. 11:15
 4/4 anonim ***** válasza:

Ebben a melegben nekem sincs. De most nem is vagyok annyira elmaradva, tegnap elég sok mindennel kész lettem (vért izzadva igaz, de rászántam magam), lenne azért még mit csinálni, de nem sürgős.

Még kaja is maradt tegnapról, de nagy kérdés, hogy holnap mit főzök, ami gyorsan kész van, mert már akkor is szakad rólam a víz, ha kimegyek a konyhába. :)

2015. júl. 22. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!