Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Volt kollegám aki házas,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt kollegám aki házas, szívesen találkozna velem munkahelyen kívül. Azt akarja hogy a szeretője legyek?

Figyelt kérdés

Mindig jókat beszélgettünk, jóban voltunk, de mindig éreztem rajta hogy tetszem neki, vonzódik hozzám.

Most már nem a kollégám, de azt mondta hogy találkozhatunk akármikor ettől függetlenül hogy már nem vagyunk kollegák.

Biztos hogy szeretőjének akar?


2015. aug. 17. 17:42
 1/2 anonim válasza:
Kedves kérdező viselkedése arra utal,hogy keresi a szabadságot,mert "bezárva" érzi magát.Nem feltétlenül kell szexuális kapcsolatra gondolni(bár elég valószínű) lehet hogy csak egy olyan nővel akar vigasztalódni aki megérti.Lehet hogy a (feleségének vagy férjének) nem nyílik meg,de önnek meg tud.A második lehetőség a szexuális kapcsolat.Próbál önhöz közeledni,talán új dolgokat szeretne kipróbálni egy önhöz hasonló személlyel.Ha nem veti meg a házasságtörés gondolatát próbálja meg,akár jó dolog is kisülhet kapcsolatukból.Ha bármiben segíthetek írjon privát üzenetet!
2015. aug. 17. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Volt már hasonló kérdés, ott megmondták, hogy nincs barátság férfi és nő között. Nekem is megmondták, hogy nem is azt akarom, amit akarok, de nem tudom, hogy mit is akarok, és megmondták, hogy ő tudja, hogy én mit akarok, amiről egyébként én nem tudom, hogy ezt akarom-e :D

Egyébként osztom előttem szóló véleményét.


http://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__egyeb-..

2015. aug. 19. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!