Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha állandóan együtt lóg a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha állandóan együtt lóg a munkahelyén két ember - nő-ffi - (közös kávé, cigi, folyosói beszélgetések), akkor az azt jelenti, hogy bejönnek egymásnak, vagy csak haverkodás?

Figyelt kérdés

2015. febr. 23. 21:25
 1/9 anonim ***** válasza:
Jelentheti mindkettőt. De ha feltőnűek a fizikai érintkezések, akkor világos, hogy előbbiről van szó.
2015. febr. 23. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nem, fizikai érintkezés elvétve. :-(
2015. febr. 23. 21:28
 3/9 aladar12 ***** válasza:
akkor utóbbi.
2015. febr. 23. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Háromféle eset van. Nekem szerencsém volt mindháromhoz:

1) Igen, du.gtam már meg így kolleginát.

2) Nem, nem csináltam meg, pedig bejött csak a helyzet nem adta. (Pasija volt nagy szerelem, rá se próbáltam, mert valószínűleg én be se jöttem neki, annak ellenére, hogy sokszor lazítottunk szünetekben együtt.)

3) Sokat voltunk így pihenőn, de bottal se piszkálnám meg, pedig nagyon jóban voltunk.

2015. febr. 23. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Szomorú vagyok.
2015. febr. 23. 21:38
 6/9 anonim ***** válasza:
Mit irígykedsz, neked nem jön össze ?
2015. febr. 23. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Abból, h szomorú vagyok, nem következik, hogy irigykednék. Egyébként amikor elküldtem, még nem olvastam.
2015. febr. 23. 21:55
 8/9 A kérdező kommentje:
6-os, tessék, akkor: "anyádat kinyírom, apádat megb'om"! Hogy dögölnél meg, te mocsadék ki getz. Élve kéne elégetni. Az tetszene.
2015. márc. 18. 09:26
 9/9 A kérdező kommentje:
Amúgy meg nyomjátok fel a hülye válaszaitokat az anusba. Igazából senki sem kíváncsi rájuk, rátok meg halál!
2015. márc. 18. 09:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!