Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Most mit tegyek, elk. Urvultam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most mit tegyek, elk. Urvultam egy ferfi miatt, es teljesen megbantam, mit lepjek?

Figyelt kérdés

Tudtam, hogy nem veszi komolyan a noket, iszik,par ejszakara hasznalja oket, es kesz.

Annyira meg akartam felelni neki, azt akartam, hogy felfigyeljen ram, es teljesen megvaltoztam.

Kihivoan kezdtem oltozkodni, a ferfiakkal incselkedtem, szemeztem veluk, engedtem, hogy fogdossanak, ha buli volt elegge becsiptem mindig...

Lehet, hogy hibat kovettem el, hogy csinaljam vissza?

22L


2015. aug. 17. 20:01
 1/9 anonim ***** válasza:
69%

22 évesen ettől több eszed is lehetne. Ha pontosan tudtad, hogy nem vehető komolyan a szóban forgó férfi, mert csak dugásra kell neki a nő és úgy dobálja el őket, mint a használt zsepit, akkor minek "keltél ki magadból"? Be akartál állni a sorba, hogy újabb strigula lehess?

Nem lehet, hogy hibát követtél el, hanem biztos. Egy férfi sem ér annyit, hogy ilyen szinten megváltozz és elkezdj r*ibiskedni, ha alapból nem vagy ilyen.

2015. aug. 17. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Annyira szerettem volna, hogy en is jojjek be neki, plusz hajtott a vagy, hogy bizonyitsak, hogy nem csak o kepes arra, hogy elcsavarja a sok noci fejet.
2015. aug. 17. 20:07
 3/9 anonim ***** válasza:
93%
sehogy.... nincs a pi..nán reset gomb
2015. aug. 17. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
:)) Mókás.
2015. aug. 17. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Igen,hibát követtél el,ez teljesen biztos.Amit tehetsz,hogy nem hátra,hanem előre nézel,és megpróbálsz nőhöz méltó módon viselkedni,nem úgy,mint egy kis qrva!
2015. aug. 17. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
50%

1:"Kihivoan kezdtem oltozkodni, a ferfiakkal incselkedtem, szemeztem veluk, engedtem, hogy fogdossanak, ha buli volt elegge becsiptem mindig... " Nem ez az elkurvulás!

2: Igy volt sikered nála?

3: Éld a saját életedet!

2015. aug. 17. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Térj jó útra,ennyi.

Élj úgy ahogy előtte és egy idő után elhiszi majd a világ,hogy igazából ilyen vagy.

2015. aug. 17. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Végül is megdugtak, vagy nem?

Ha igen és pénzt, vagy valami mást kaptál érte, akkor az vagy. Ha csak simán megdugtak, akkor csak könnyen kapható úgynevezett "ribänc" vagy.

2015. aug. 17. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Na igen, mi lett a vége?


Amúgy meg térj vissza a régi életedbe, vagy folytasd ezt, ha ez tetszik.

2015. aug. 18. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!