Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Teljesen kiborultam. Két-három...

Teljesen kiborultam. Két-három hónap alatt fogytam közel 10 kilót,50-ről 41-re. Most már nagyon-nagyon megbántam ezt a tettet, és szeretnék hízni, de nem tudok. Ajánlanátok valami jó hízókúrát?

Figyelt kérdés

Anyával minden nap veszekszünk, pedig szilárd volt a kapcsolatunk. Minden ismerős néz rám, hogy "azért felszedhetnél pár kilót", anya ma reggel elkezdte magát hibáztatni, és ha nem állítom le, még kimondani is rossz; késhez nyúlt volna.


13/L



2013. júl. 31. 07:42
 1/4 anonim ***** válasza:
Előbb a te dolgaidat kellene rendbeszedni, aztán anyukádat. 13 évesen 2-3 hónap alatt nem fogy valaki 20%-ot ok nélkül. Mi történt?
2013. júl. 31. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ennyi infóból nem lehet tanácsot adni. Milyen tettet bántál meg ? A fogyókúrát ?
2013. júl. 31. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Egyszerűen nem tetszettem magamnak.
2013. júl. 31. 08:23
 4/4 anonim ***** válasza:

50 kilósan nem tetszettél magadnak ? Miért, hány centi vagy ?

A hízás is időigényes. Azt írtad, hogy 2-3 hónap alatt fogytál le. Legalább ennyi időt adj a hízásnak is, a szervezetnek be kell állnia az új rendre.

Egyél, amit csak megkívánsz és előbb-utóbb lesz hatása. Az étvágynak is meg kell jönnie.

2013. júl. 31. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!