Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, nektek tetszik a nike...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nektek tetszik a nike air max cipő egy fiún?

Figyelt kérdés

2015. aug. 17. 20:35
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
75%
Nekem nem. Se lányom, se fiún. Szerintem borzalmasan néz ki.
2015. aug. 17. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 A kérdező kommentje:

#1

50ezerért vettem most.Dobjam ki?:D

2015. aug. 17. 20:38
 3/28 anonim ***** válasza:
Jézusom, 50 ezer??! Azt sejtettem, hogy nem olcsó, de azt hittem 20 körül mozog.. Képes voltál egy cipőre ennyit kiadni? Na jó mondjuk a te dolgod :D Ja és nem kell kidobd, miért kéne, ez csak az én véleményem, biztos van, akinek tetszik, csak az nem én vagyok :D
2015. aug. 17. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 Mumusan ***** válasza:
A cipő az utolsó amit megnézek valakin.
2015. aug. 17. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
Dobd ki, de mielőtt megteszed tedd bele az agyad is! (ha van egyáltalán)
2015. aug. 17. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 A kérdező kommentje:

#3

Igen.Miért ne?:)

2015. aug. 17. 20:49
 7/28 anonim ***** válasza:
Férfiakon ritkán tetszik, lányoknak áll főleg csak jól szerintem.
2015. aug. 17. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
nem, de a srác aki tetszik folyton ilyet visel, attól ő még tetszik, nem különösebben érdekel a cipője...
2015. aug. 17. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:

nos én nem lány vagyok, de tudom hogy vannak csajok akiknek tetszik.

mivel én is kizárólag air max cipőket hordok, mivel azért a 40-50 ezer forintért nem szart adnak, hanem minőségi anyagot.

van olyan hó fehér valódi bőr air max-em ami 6 éve megvan, és annyi az össz baja, hogy a sarka kezd lekopni.

de még mindig úgy néz ki mint egy új!

és az air technológia is ugyan úgy üzemel benne!

a mostani divat majmok, akik ezeket a divat converse meg társai tornacipőket hordják, max egy szezon és kuka.

20-30 ezerért!

a lányok is azért fújjognak, mert azt látják mindenkin, és a média is azt sugallja hogy aki nem ilyet hord az nem ember.

egy igényesen összerakott air max cipő 1000x kényelmesebb és tartósabb, mint ezek a divat szarok.

2015. aug. 17. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 A kérdező kommentje:

#7 Téged senki nem kérdezett.


#5

Mi bajod van?

2015. aug. 17. 20:51
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!