Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak, ha vonzodtok egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, ha vonzodtok egy nohoz, de nem történik semmi mennyi időn belül múlik el a vonzalom?

Figyelt kérdés
2015. aug. 18. 18:54
 1/4 anonim ***** válasza:
Erre en is kivancsi vagyok:-))En lany vagyok de ha x ideig nem tortenik semmi csak szemezes (munkahelyen, suliban) akkor egy ido utan megunom az egeszet es hagyom a manoba.Ettol fuggetlenul ugyanolyan vonzonak fogom talalni csak mar nem porgok rajta:-))
2015. aug. 18. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ha kezdeményezek nála, hogy szeretném megismerni és elutasít akkor nagyon hamar mert nem elkeseredni szoktam hanem k**úrvára pipa leszek. És keresek mást.


De ha ez szimplán testi vonzalom csak akkor nagyon hamar elmúlik mert nagyon sok szép lány szaladgál az utcán.

2015. aug. 18. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Attól függ... 24 vagyok és életem szerelme 14 évvel idősebb nálam. A viszonyunk csak baráti és nem sok esélyt látok rá, hogy ez változik. De elég tőle egy mosoly, pár kedves szó, vagy akár ha csak úgy összenézünk és újra meg újra belészeretek, még ha néha meg is bánt... 10x, 100x is újra belé tudnék szeretni! Soha nem találkoztam ilyen nővel korábban és azt hiszem nem is fogok. Egyszer az életben típus. DE! Épp ezért, ez csak egy kivétel. Általában ha semmi sem történik, hamar elmúlik. Általában addig tart, míg meg nem tudom, van-e valakije, vagy épp hogy közömbös vagyok neki, esetleg szívesen látna a barát-zónájában. (amit jobbára elutasítok)

Szóval nem szoktam ácsingózni senki után, kivéve persze életem szerelmét.


24/F

2015. aug. 18. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
hamar
2015. aug. 18. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!