Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy adjam a lány tudtára,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy adjam a lány tudtára, hogy szeretném ágyba vinni?

Figyelt kérdés
Tegyük fel, semmi nincs még köztetek, csak tudtára akarod adni a lánynak finoman, hogy szívesen összegyűrnéd vele a lepedőt. Hogyan teszed?
2015. aug. 18. 23:46
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Mielőtt beszólogattok. Rendes, aranyos lany. Nem akarom kihasználni, de a munkám miatt sokat vagyok távol, kapcsolatnak nem lenne értelme. Viszont megőrülök érte, érinteni, csókolni akarom. Mondhatni tartós szexkapcsolattól nem lenne több, de teljes tisztelemmel, nem akarok más csajt mellette. Talán egyszer több is kialakulhatna.
2015. aug. 18. 23:49
 2/13 Mumusan ***** válasza:
Konkrétan mondd meg neki hogy őrjítően szexi.
2015. aug. 19. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Abból nem biztos, hogy érteni fogja mit is akarok. Számomra nem csak szexi, megőrjít. Imádom a lelkét is, ezért is írtam, hogy nem csak "megdugni" majd eldobni akarom. Szeretkezni akarok vele, élvezni minden porcikáját, de ne akarok kapcsolatot vele. Sokszor lennék távol, semmi értelme nem lenne így.
2015. aug. 19. 00:13
 4/13 Mumusan ***** válasza:
Értem, de addig minek bonyolítani, amíg ez a helyzet fennáll. Vagy addig nem kacarsz vele...
2015. aug. 19. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Minek? Mert amikor otthon vagyok, mindig a közelemben van és nem bírom már, hogy ne csókoljam meg, vagyom rá.
2015. aug. 19. 00:24
 6/13 anonim ***** válasza:
Kerek perec. őszintén.
2015. aug. 19. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Ha a lelkét is szereted, akkor miért nem akarsz vele normális kapcsolatot? AZ nem érv, hogy sokat utazol. Azon a településen laksz, mint ő, nem?


Ez így ebben a formában kb. azt jelenti, hogy ürítőcsészének akarod használni. Ha neki ez jó, semmi kifogásom, de akkor ne hazudj neki szerelmet, ne ígérj neki semmi többet.

2015. aug. 19. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Na pont ezt nehéz elmagyarázni neki, félek, hogy félre érti majd.

Nem ürítőnek akarom használni, ő sokkal több számomra. Havi 1-2 napot

napot vagyok otthon, az nem elég egy kapcsolathoz, nem akarom bántani, de szeretném szeretni. Viszont nem egy szexkapcsolat szamomra, de komolyabbat nem adhatok még, amíg haza nem térek végleg.

2015. aug. 19. 04:26
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Szóval azt akarod vele tudatni, hogy örülnél ha havonta egyszer haptákba vágná magát hogy jól megdughasd. Hát sok sikert. :D
2015. aug. 19. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Havi egy-két nap még nem annyira rossz, ha hajlandó vagy azt a pár napot rászánni. Értsd: nem csak arra, hogy a lepedőt gyűrögesd vele, hanem pl. beszélgess vele, programor csináljatok. Működhet így egy kapcsolat. Amúgy meg döntsd el, hogy valójában mit akarsz, és annak megfelelően közöld vele is a vágyadat. Nem vagyunk egyformák, de ha én annyira odalennék egy lányért, nem a kifogásokat keresném, hogy miért csak dugni akarom, ahelyett, hogy járnék vele.
2015. aug. 19. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!