Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Friss kapcsolatnál, ha a lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Friss kapcsolatnál, ha a lány szüleinek bemutat mindenkinek illik vinni valami apróságot?

Figyelt kérdés
Úgy értem, anyuci, apuci, öcsi és hugi mind kapjon valamit? Én barátnőmnek egy szál vörösrózsát gondoltam, anyucinak egy csokor virág, apucinak bonbon, mert nem tudom iszik-e bort, huginak is bonbon, és öcsinek kindertojás ő 10 éves. Ez így jó lesz?
2015. júl. 3. 21:50
 1/4 anonim ***** válasza:

Szerintem felesleges így az elején ilyennel foglalkozni.

Szép gesztus, de érzésem szerint ez túl sok lenne, de te tudod.

Beszéld meg a barátnőddel ezt, hogy ő mit mond rá.

A barátnődnek vihetsz, de a többinek nem fontos még most venni ajándékot.

2015. júl. 3. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha valahova meghívnak vacsorára vihetsz egy üveg bort (ha az a korcsoport vagy), de szerintem sem kell mindenkinek ajándék. Persze ha akarod én nem foglak vissza:P
2015. júl. 3. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Fhuu, szerintem ez nagyon sok így elsőre... Igaz, ha vendégségbe mész, illik valamit vinni, de az, hogy mindenkire így személyreszabottan gondolj, főleg friss kapcsolatban... Szép tőled, hogy ennyire figyelmes próbálsz lenni, de teljesen szükségtelen és nevetséges is.
2015. júl. 4. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 WheneverYouWant ***** válasza:
Szerintem ne vigyél semmit, a lánynak elég egy virág... Sőt, azt tanácsolom hogy nem vigyél semmit... Ez már gáz így is hogy olvastam...Lehet majd ajándékozni később is alkalmakkor...
2015. júl. 4. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!