Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mitől alakulhat ki két testvér...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mitől alakulhat ki két testvér között szerelem?

Figyelt kérdés
2010. márc. 9. 20:22
1 2 3 4 5 6 7
 11/61 anonim ***** válasza:
41%

20:27!te meg inkább ülj egy kicsit nyelvtan órán, borzasztó a helyesírásod!Ne írd, hogy itt nem az a lényeg, mert igenis számít!Gondolom te is valami vérfertőzésből születtél, és azért pártolod "szegény szerelmes testvéreket"...

nekem bajom nincs pl a melegekkel, de az ilyenektől felfordul a gyomrom!

2010. márc. 9. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/61 anonim ***** válasza:
82%
Elég rideg, hogy ha valaki nem osztja a nézeteiteket, akkor az már feltétlenül élt át hasonlót. Én például nem éreztem soha semmi hasonlót (nem is lett ovlna kivel), de ha esetleg valamelyikőtök tanul komolyabban (egyetemi szinten) biológiát vagy pszichológiát, akkor tudhatja, hogy egy ilyen szerelem kialakulásához nem is kell igazán "betegnek" lenni. De ehhez meg kéne magyarázni a szerelem pontos definícióját, meg rengeteg egyéb dolgot. Szóval bonyolult, na.
2010. márc. 9. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/61 anonim ***** válasza:
10%

NEM TESTVEREKTOL SZULETTEM MEG UNOKATESTVEREKTOL SEM,TI NEM IS A KERDESRE VALASZOLTAK HANEM AZOKAT KOMMENTALYATOK AKIK VALASZT ADNAK MERT OK OKOSABBAK NALLATOK,JA MEG HELYESIRAS MINDEN BAROM EZZEL VAN?HA SEGITENI AKARSZ VALAKIN AKKOR NEM A HELYESIRAS SZAMIT,TITEKET FIZETNEK AZERT HOGY A VALASZOLOKAT B ASZOGASSATOK?TI MINDIG EGY NULLAK LESZTEK AZ ELETBEN CSAK MAGATOKKAL VAGYTOK ELTELVE,


BARCSAK POFAN TUDNALAK B ASZNI TITEKET

2010. márc. 9. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/61 anonim ***** válasza:
10%
VEGRE 20 35 OS A "NAGYBETUS KOMMENTELO ELOTT" EGY NORMALIS VALASZ,KOSZONJUK.TI MEG VEGYETEK PELDAT TOLLE INKABB ES NE A HELYESIRASSAL TOLTSETEK AZ IDOT,MEG JARJATOK ISKOLABA IS
2010. márc. 9. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/61 anonim ***** válasza:
93%

:DDDDDDDD

Készülőben a Rambo 5. Én érzem.

2010. márc. 9. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/61 anonim ***** válasza:
79%

Csupa nagybetűs!B*szd pofán anyucidat vagy a húgodat!:D Családban maradsz legalább!xD

Képzeld, szoktam segíteni is, csak erre nem lehet mit mondani!Egy nagy nulla vagy te....gondolom nálatok ez bevált szokás-tezsvííír, anya, apa, unokatezsvíííír-nálunk nem!

2010. márc. 9. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/61 anonim ***** válasza:
74%
Testvérek között nincs szerelem! Csak nagyon erős szeretet, ami már-már rajongás, és ezért keverhető össze a szerelemmel. De szerintem édestestvérek között sehogy nem alakulhat ki szerelem!
2010. márc. 9. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/61 anonim ***** válasza:
87%
20:39 :D:D:D Gondolom Te is félsz, hogy kapsz egy virtuális (CAPS LOCK-OS "BARÁTUNK" SZAVAIVAL ÉLVE)pof*n b*szást!:D:D:D
2010. márc. 9. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/61 anonim válasza:
46%
Erre csak annyi, hogy karma! Most épp testvérként születtetek meg, de lehet előző életetekben ti voltatok "Rómeó és Júlia". Valamit tanulni kell a dologból és járjatok ennek utána, utazzátok meg, reinkarnációs uatazással. Ott senki nem fog lebetegezni Titeket!
2010. márc. 9. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/61 anonim ***** válasza:
62%
Na utolsó, hát már csak a te válaszod hiányzott...Karma. Meg Rómeó és Júlia. Tegnap lebaszott a főnököm, biztos előző életemben főnök voltam és lebasztam valakit. Ezért basztak le tegnap engem is. Tök logikus...
2010. márc. 9. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!