Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mitől alakulhat ki két testvér...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mitől alakulhat ki két testvér között szerelem?

Figyelt kérdés
2010. márc. 9. 20:22
1 2 3 4 5 6 7
 51/61 anonim ***** válasza:
Utolsó, tán meg akarod dugni?csak mert akkor igen, egy aberrált állat vagy!
2010. szept. 7. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/61 anonim ***** válasza:
37%

Dehogy! :)


Csak nap mint nap ezt a látványt látom, mert egybenyilik a szobánk és az ő szobájába az enyémen keresztül tud bejutni. Egyébként nincs szégyellnivalója és úgy látszik nem rejti véka alá milyen adottságokkal ruházta fel a Jóisten. Nekem kicsit furcsa, mert én prűdebb vagyok. :/ Tehát pl. sosem lóbálom a farkam előtte és hasonlók...

2010. szept. 7. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/61 anonim ***** válasza:
Szerintem simán kialakulhat úgy, hogy a két testvér előtte nem ismerte egymást. Volt erről valami riport is, hogy egy pár összejött és később derült ki róluk, hogy testvérek. Ez nagyon szélsőséges eset. Viszont amit sokan szerelemnek hisznek, az szerintem csak testi kapcsolat. Nem ismert, hogy Magyarországon mennyi lehet az ilyen rejtett, mások elöl titkolt "kapcsolatok" száma, de szerintem meglepődnénk, ha meglátnánk ezt a számot... Bár ki tudja...
2010. szept. 7. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/61 anonim ***** válasza:

Akkor jó, nem vagy aberrált....

Attól, hogy látod és elismered, hogy szépe a testvéred, nem jelenti azt, hogy szerelmes vagy belé, azaz nem vagy aberrált!:)Ellentétben CAPS LOCKOS barátunkkal!:)

2010. szept. 7. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/61 anonim ***** válasza:

Nem ismerem az illetőt, számomra közömbös! :)


Témára visszatérve, többször szóltam már rá úgy viccképpen, hogy ne pucérkodjon! Nem mondom azt, hogy most hú de mennyire zavar engem, meg hogy annyira ciki lenne, de akkor se pucérkodjon a szobámban na! :D Főleg nyáron, amikor nincs bekapcsolva a légkondi a helyiségekben, és akkor elsétál előttem egy szál csöcsben. :D Teljesen természetesnek veszi basszus. :)

2010. szept. 7. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/61 anonim ***** válasza:
Hát vannak ilyenek, de én pl ahogy elkezdtem nőiesedni, nem mászkáltam csak úgy a tesóim előtt...nővérem még oké, előtte is csak max cicitartó nélkül, vagy ha fürödtem, bejött, nem zavart.De pl sógornőm az apja előtt is pucérkodik, nekem pl ez is sok már, hiába az apja...
2010. szept. 7. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/61 anonim válasza:

Én egy 16 éves lány vagyok. Mi az öcsémmel egy szobában élünk mert kicsi a lakás, látjuk is egymást minden nap ruhátlanul. És???

Szerelem? Miért lennék szerelmes belé?

2010. szept. 8. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/61 anonim ***** válasza:
100%
Érdekes, hogy mennyi "ellenzője" van ennek a témának. Ugyan nem reklám gyanánt, de az erotikus történeteket felvonultató torte-net.hu írásai között toronymagasan a hugi-bratyó kapcsolatot leíró "mesék" vezetnek az olvasási listán. TORONYMAGASAN, tehát még a normál hetero történeteket is alázza statisztikailag. Kérdem én szimplán primitív módon: ilyenkor mi van?
2010. szept. 14. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/61 anonim válasza:
37%

Sziasztok

Mitől alakul ki szerelem?

Szerelem az nagyon ritkán, de sex nem olyan ritkán.

Olvastam egy Svéd felmérést, melyben ikognitó tesztet végeztettek fiatalokkal,több egyetemen.

A kérdőíven olyan is szerepelt: Volt-e sexuális közös élménye a testvérével?

30% igennel válaszolt! A válaszolok közt ikreket is kérdeztek, ott 60%! volt az igen! Szerintem ez nálunk sincs másképp. Bizony néha megkívánják egymás a tesók is.

A fentebb író kislánynak válaszolom.

Lehet hogy nem vagytok szerelmesek egymásba, de az egy szobában élés, előbb-utóbb sexhez vezet, ugyanis nem tudjátok elkerülni egymást. De szerintem már túl vagytok rajta

2010. okt. 27. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/61 anonim válasza:

Sziasztok!


Lehet, hogy már egy kicsit későn írok. Most nem a "mitől", hanem a "miért"-ről fogok írni. Tudjátok, érdemes azon egy kicsit elgondolkozni, hogy miért fújják fel ennyire a dolgot azon, ha két testvér szerelmes lesz egymásba. Igaz, ilyennel Nekem még személyes tapasztalatom nem volt és az ismerettségi körömben sincs ilyen, és hallani is csak ritkán hallottam róla a volt osztálytársak és haverok között talán, de mindegyiknél csak az volt a végszó, hogy "fúúúúj" vagy "de szar" vagy ilyenek. Most kíváncsi voltam és rákerestem googleban - Miért tabu a testvérszerelem?:

..."A wikipedia szerint a vérfertőzés a nemi erkölcs elleni bűncselekmények csoportjába tartozó bűncselekmény, a jogi tárgya a nemi kapcsolatoknak a társadalomban kialakult rendje, a rokoni kapcsolatok tisztasága.


A mai magyar szabályozás szerint (Btk. 203. §):


(1) Aki egyenes ági rokonával közösül vagy fajtalankodik, bűntettet követ el, és egy évtől öt évig terjedő szabadságvesztéssel büntetendő.


(2) Nem büntethető a leszármazó, ha a cselekmény elkövetésekor tizennyolcadik életévét nem töltötte be.


(3) Aki testvérével közösül, vétség miatt két évig terjedő szabadságvesztéssel büntetendő"...

( [link]


Nos, röviden és érthetően: VALAKIK ELLENEZTÉK ?VALAMIÉRT? A TESTVÉRI KAPCSOLATOT ÉS EZÉRT LÉTREHOZTAK OLYAN TÖRVÉNYEKET, AMIK EZT ELÍTÉLIK! És így szépen bevezették és !elfogadtatták! az emberekkel, hogy a testvéri kapcsolat helytelen és akik így tesznek, azokat elítélik, mert ez hibás (mert ez áll a törvényben).

Akkor most szeretnék Mindenkit megkérdezni, aki elolvasta eddig a hozzászólásomat: Ki a beteg VALÓJÁBAN?

De persze elolvashatjátok a "szagemberek" véleményét is itt: [link] , mert hát ha a testvérek szerelmesek egymásba, akkor valószínűleg undorodni fognak a csókolózástól, nem? ^^' ... (neeem, itt valójában csak el lett írva a cím; a "Létre tud-e jönni a testvérszerelem?" lenne a helyes)

Akkor most válaszolok a kérdező kérdésére: ugyanattól alakul ki, mint ami a szerelmeseknél is kialakul, ennél pedig mindenkinek más a tapasztalata, én kétféléről tudok: valakinél csak jön, mint egy érzés, azaz ok nélküli; valakinél valamilyen okkal jön létre, mint pl közös érdekek vagy "Mert olyan lelkes vagy a munkádban!" vagy "Mert olyan egyszerű vagy!" stb. Szóval, valójában az a lényeg, amit egymásért kölcsönösen érez a fiú és lány és nem számít a valaki/k törvényei.

2012. ápr. 17. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!