Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy héten mennyi kb. az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy héten mennyi kb. az ideális találkozás?

Figyelt kérdés
19 évesek vagyunk, 2éve vagyunk együtt. Én is faluban élek és a barátom is, de a mi falunkban se haverom nincs, még fagyizó, kocsma se, semmi program. Nagyon unalmas, és buszközlekedés is szar, van egy reggel 7kor, 9kor, fél1kor, ami megy be a városba. De kb 1 óra múlva jönnek is vissza. Jogsim van, de ritkán vezetek, autót ugyse kapnám meg, meg hát azzal jár 3műszakba dolgozni apa. A barátoméknál van élet, szeretek ott lenni, az jobb falu. 30kmre lakunk egymástól. És nagyon ritkán találkoztunk eddig nyáron. Anyát nem merem megkérni, h gyakrabban aludjak náluk. Egyszer voltam most nyáron 2napot náluk. Amúgy meg mindig 1 napra szoktunk menni egymáshoz. Ez így eléggé üzemanyag igényes, meg általában a barátom jön el értem az apja autójával, este meg hazahoz. De nagyon rosssz érzés, h mindig neki kell, mert én nem tudom megoldani. Már előre félek, h fogunk találkozni, ha idén mgyek főiskolára. Itthon is kell lennem, mert anyám így is megőrül, h kirepülök..de fontos a barátom is. :/ egy hétvégén hogy lehet majd megoldani mindezt? És most nyáron szerintetek többet kéne találkozni,mint egy héten 2 napot? Mert annyit szoktunk kb. Vagy 3at. Facebookon, mikor látom, h a velem egykorúak sülve főve, erre -arra vannak a barátjukkal, nagyon rosszul esik.
2015. aug. 19. 14:07
 1/2 anonim ***** válasza:

30 km? Bringa?

Szerintem is lehetne többször találkozni, ha amúgy ráértek.

2015. aug. 19. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Na ez eszembe se jutott. :D amúgy a barátom tanít motorozni, van is neki sok, tudna kölcsön adni, de azzal nem merek elindulni ekkora útra,mert ha elromlik, megszerelni nem tudom, meg a lámpáknál tuti lefulladnék, vagy sokat kéne várni mire elindulok, mert váltós. Egyszer eljött hozzám a barátom bicajjal, mikor beteg voltam és jogsija még nem volt. 1 óra alatt vagy kicsit több, de ide ért. Ezzel az a baj, hogy falun kívül kell mellény, nekem nincs. Jó lenne,mert sportolnék közben legalább. Viszont anyu tuti nem engedne el. Kicsit én is félnék, mert régen volt,amikor egy autóban lévő fiú csapat megállított engem, cserediáknak adták ki magukat, és nem szálltak le rólam,alig birtam lerázni őket és ez a faluban történt, nem azon kívül. Később a polgármester mondta, h a térfigyelő kamerákkal azonosították a rendszámot megnézték, és valami suttyók voltak, nem is holland cserediákok.
2015. aug. 19. 16:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!