Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek ciki, ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ciki, ha egy korban 30 fölötti férfi szabadidejében olykor szívesen nézi gyerekkorának kedvenc rajzfilmsorozatait?

Figyelt kérdés

— Tom és Jerry,

— Dexter laboratóriuma,

— Transformers (Generation 1),

— Bátor, a gyáva kutya,

— Ren és Stimpy,

— Hé, Arnold!,

— stb.


Ismerkedésnél ez megint egy olyan férfitulajdonság, vagy férfielfoglaltság, amit nem feltétlenül méltányolhat egy lány/nő. Ha egy lánynak/nőnek elkezdi az ember ecsetelni, hogy mik a kedvenc meséi, rajzfilmjei, akkor egy nagyra nőtt gyereknek tűnhet a delikvens lány/nő szemében a férfi. Szóval visszakanyarodunk megint csak ahhoz a problémához, hogy mit érdemes egy férfinak magáról mesélni, és mit nem, tehát mi az ami megfelel egy lánynak/nőnek, és mi az, ami miatt azonnal lekoptatná a férfit.


2015. aug. 19. 15:21
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Ezeket én is ismerem, nekem Tom és Jerry a favorit. Én inkább azoktól vagyok rosszul, akik a mostani meséken túl nem látnak.. (pl. Minyonos ágy, plüss, hűtőmágnes, wc papaír.. na ez már sok.)

Ezek a mesék tök értelmesek voltak. (a mostaniakhoz képest) tehát nem ciki...


30N

2015. aug. 19. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
én örülnék ennek, nézném vele :D bár még 'csak' 21 vagyok, de nem hiszem hogy nagyon változnék már ilyen tekintetben.
2015. aug. 19. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Ha kiderül róla nem probléma.

De azért ne ezt told előtérbe! :D

Ha a pasi előadja magát hogy ő a nagy macho már sarkon is fordultam. A férfi se felejtse el hogy volt gyerek. Tudjon gyerek lenni időnként! (Módjával!)

2015. aug. 19. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
nem ciki ! de sok nő túl gyerekesnek fog tartani e miatt! én is mindig megnézem pl maja a méhecske pumukli mézga család kisvakond stb stb
2015. aug. 19. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem ciki és nem is vagy ezzel egyedül.
2015. aug. 19. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Én a Balu kapitányt szoktam nézni és a Volt egyszer az élet című rajzfilmet. A rajzfilm kell, felnőttként is!


34/N

2015. aug. 19. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem. Én is nézem a régi jó Disney rajzfilmeket és a Tom & Jerryt is. Amelyik nő emiatt kiröhög, annak nőjön fsz a homlokára...
2015. aug. 19. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Scream85 ***** válasza:

Nem vagy vele egyedül, én is szoktam nézni ezeket.

Nálam is a Tom&Jerry, Tapsi Hapsi, és a Gyalogkakukk a favorit :)

Én nem tartom cikinek, és a párom sem.

A többiek véleménye meg nem érdekel :)


30/F

2015. aug. 20. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Nem ciki, sőt, többnyire olyan rajzfilmeket soroltál fel, amiknek amúgy is meglehetősen nagy felnőtt rajongótáboruk van. Tény, hogy vannak emberek, akik furcsának tartanak másokat emiatt, és némelyik rajzfilm rajongóbázisa köré kialakult egy-két negatív sztereotípia... de szerintem ha kellően nyitott és nem valami beszűkült gondolkodású személlyel beszélsz róluk, akkor nem származhat belőle bajod, ha mesélsz a kedvenceidről.


Akkor számítana cikinek a dolgot, ha valami fanatikus lennél, aki a múltban él, csak nosztalgiázni akar, és folyton rajzfilmekről beszél. De gondolom, nem ilyen vagy.

2015. aug. 20. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

A Tom és Jerry és a Ren is Stimpy nekem is a kedvenceim közé tartozik, na meg a régi Disney rajzfilmek, Bolondos Dallamok, az Animánia és a Pumukli!:-)

Egyáltalán nem ciki, mert valahol mindenkiben ott rejtőzik a gyerek, plusz jó kikapcsolódás, ha az ember fáradt, nyűgös, vagy levert hangulatban van. Nekem speciel jót tesz, ha ilyenkor "ellátogatok Firkaországba".

Mindent egybevetve, ha egy pasi közölné velem ezt ismerkedéskor, hogy csípi a jópofa rajzfilmeket, akkor azt mondom, oké, nézhetjük együtt is!

/ harmincas nő /

2015. aug. 23. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!