Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csajok, ti szoktatok olyat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok, ti szoktatok olyat érezni, hogy meg kell mentenetek egy férfit?

Figyelt kérdés
Hogy ti pontosan tudjátok mire van szüksége és azt meg is tudnátok neki adni?
2015. aug. 19. 16:20
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nem szoktam ilyet érezni, ha meg akarsz menteni egy férfit akkor naiv vagy.
2015. aug. 19. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Volt ilyen, sajnos. Elég hülye voltam, hogy ezt gondoltam. Idővel rájöttem, hogy pont nem arra volt szüksége, amit én gondoltam, és nekem sem volt szükségem rá.
2015. aug. 19. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
52%
Az én farkamat is megmenthetné egy lány a leszopástalanságtól.
2015. aug. 19. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Volt már ilyen... Hogy én milyen kis idióta voltam. :)
2015. aug. 19. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Ezzel trükközik sok srác, konkrétan a panaszkodással, másik pedig a Megjátszott félénk viselkedéssel, amire azt várják, hogy a nők ugorjanak és ugrani is fognak egy páran, sajnos. Másik trükk az, amikor a srác csak néhány napra akar a te női albérletedben lakni, s egy fél év után is nálad van még, sőt egy évnél is többször + lelki terrorban tart finoman, hogy továbbra is naív maradj :)
2015. aug. 19. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Volt.

Konkrétan öt évig bíztam és hittem benne, hogy a munkanélküli, maga alól teljesen kicsúszott talaj alá folyamatosan süllyedő srácot ki tudom rántani a folyamatos mélybe csúszástól. Nem sikerült, azonban öt évet elvesztettem az életemből és ráadásként kiderült, végig füvezett is, amit nekem mindig tagadott, amikor rákérdeztem.


Lányok!


Soha senkit nem fogtok tudni "megmenteni"! Ha ő nem akarja, te tehetsz bármit, maximum magával ránt, de változni nem fog! Tapasztalat és mínusz öt év beszél belőlem!

2015. aug. 19. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Volt az egyik "megmentett" ferfi a parom mar lassan 3,5 eve. A masik meg egy Jo baratom.

18/L

2015. aug. 19. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nem. Sem orvos se karitatív szervezet nem vagyok. Szánalomból meg sose alacsonyodnék le senkihez. Az a srác se jó nyomon jár aki erre játszik.
2015. aug. 19. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nemtől függetlenül volt már párszor, hogy segíteni akartam valakin, és tisztában voltam vele, hogy képes is vagyok/lennék rá, de összejönni még soha a büdös életben nem akartam senkivel olyan címszó alatt, hogy "majd én megmentem". Őszintén szólva kétlem, hogy ebből egészséges kapcsolat alakulhatna ki.
2015. aug. 19. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Eddig egyszer éreztem ilyet. Megtettem volna mindent érte, "megmentettem" volna, mert neki valóban szüksége lett volna rá (van is még, elfogulatlanul mondom). De ő nem akarta ezt. Szóval ahogy egy korábbi hozzászóló is írta, csak akkor tudsz megmenteni valakit, ha ő is akarja, ha megérti, hogy te segíteni akarsz neki. De ez nem nagyon lehetséges (mármint hogy felfogja), ha olyan emberről van szó, aki lent van a mélyben lelkileg...
2015. aug. 19. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!