Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szingli nők, csajok ti szoktat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szingli nők, csajok ti szoktatok ilyenekről álmodozni?

Figyelt kérdés

Főleg a 20-24 éves korosztály véleménye érdekelne.


[link]


Noha, itt nem a diplomára gondolok, de egy olyan pasi aki jól néz ki és mellette nem az a típus akit nem érdekelnek a külsőségek. Egy olyan kapcsolatról, ami már nektek is annyira jó, hogy másokat motivál egy jobb érdekében...



2015. aug. 11. 17:37
 1/5 anonim ***** válasza:

Olyan pasirol nem abrandozok aki csak a kulsosegekkel van elfoglalva. Na meg ez a kep, meg s rajta szereplok mar annyira tokeletesek hogy en nem hiszek abban hogy velem ilyen lesz... en nem leszek olyan mintha epp a cimlaprol leptem volna le.

Persze, abrandozok egy olyan pasirol, akinek en vagyok a legfobtosabb, aki mindent megtenne ertem...stb de azert 2 labbal allok a foldon

2015. aug. 11. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Azt lehagytam hogy 20 vagyok
2015. aug. 11. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

corvinus és ecset hajú fiú?

neeeeeem,fojj >.<

2015. aug. 11. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én egy olyan pasiról álmodok, aki fel tud tenni egy kérdést úgy, hogy megértem, mit szeretne mondani. Vagy legalább hogy biztos vagyok benne, hogy pasi tette fel a kérdést. Szóval nem te vagy álmaim lovagja, pláne, ha a lány vagy.
2015. aug. 11. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Várj, most próbálom értelmezni... "nem az a típus akit nem érdekelnek a külsőségek." Tehát egy olyan pasi, akit marhára érdekelnek a külsőségek. Hát, én nem vagyok egy 12+ centis magassarkúban flangáló nő, aki akkor is fél óráig festi magát, ha csak leviszi a kutyát sétálni. És igazából nem értem azt, hogy ha egy pasi jól néz ki és fontosak számára a külsőségek (tehát sanszos, hogy mások véleménye alapján ítéli meg magát, különben nem tartana 2 percnél tovább belőnie a haját), attól miért lesz olyan kapcsolatom, ami annyira jó, hogy másokat motivál egy jobb érdekében?


És mindennek mi köze van ehhez a képez? Mármint ne érts félre, szép pár, de mivel nem ismerem őket, így csak azt látom, hogy szépek és kész. Engem nem motivál semmire, nem akarok tőle ilyen pasit, se másik diplomát, stb.

2015. aug. 12. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!