Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ajánlana valaki Veszprémben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ajánlana valaki Veszprémben olyan szórakozóhelyet?

Figyelt kérdés
Olyan szórakozóhelyet keresek Veszprémben, ahol lehet csajozni és tök mindegy, hogy fiatalokról, vagy idősebbekről van szó. A lényeg, hogy normálisak legyenek(bár megjegyzem kevés normális csajjal találkoztam ott) Pl. egy szimpla ismerkedést sem tudtak sokan lereagálni, csak néztek ki a fejükből. Az a baj, hogy sok a kis tapasztalatlan csitri, akik teszik az eszüket mndenkinek, de ha meg élesbe fordul a dolog, akkor meg néznek nagy szemekkel, hogy na ezt meg most hogyan kell lereagálni? Jó fej, helyes 20 év körüli fiú kéri a segítségeteket. Indokoljatok is, hogy miért ajánljátok ezt vagy azt a helyet. Köszi!
2010. márc. 9. 21:36
 1/3 anonim ***** válasza:
Már csak a móka kedvéért is segítenék, de ha tudnék akkor meg pláne, de sajnos nem ismerem Veszprémet. De tudnod kell teljesen egyetértek veled, az emberek már nem tudnak élőszóban ismerkedni, sajnos. Én lány vagyok, de sajnos sokszor tapasztalom, hogy a srácok nem mernek oda menni a lányokhoz, inkább a virtuális világot választják helyette.
2010. márc. 9. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
pl Canyon, Expresszó
2010. márc. 10. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Veszprémi85 válasza:

Fasza kanyon expresszó ott aztán lehet csajozni..


Sztem Menj Várkertbe ott vannak egy picit idősebbek 25től felfele vagy mondjuk szerdánként a fészekben van koncert ilyen jazz egy két sör mellet bmindíg akad az ember mellé valaki akivel el lehet beszélgetni vagy ilyesmi :)

2011. dec. 9. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!