Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A fiúm és az apám miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A fiúm és az apám miért sugdolóznak a háta mögött?

Figyelt kérdés

Eddig észrevettem hogy néha kettesben beszélgetnek, de igazán ritkán maradnak kettesben, mert én nem nagyon szeretem, mert nem rég mutattam be a szüleimnek.

Ma mikor kimentem nasit csinálni akkor elkezdtek sugdolózni nehogy meghallja valaki. Apa utálja fiúkat, mert félt. Szóval nem akarok rákérdezni, mert ha rólam sugdolóztak vagy hallgatózók ciki ha kiderülne.


2015. aug. 19. 23:19
 1/5 A kérdező kommentje:
A fiúm és az apám miért sugdolóznak a hátam mögött?*
2015. aug. 19. 23:19
 2/5 A kérdező kommentje:
Azon gondolkodom, mivel apám így megszerette, ami ritka. Lehet hogy mindent átbeszélnek? Még a szexuális életünket is? 19 évesek vagyunk. De ez ciki nem merek rákérdezni
2015. aug. 19. 23:23
 3/5 anonim ***** válasza:
Biztos nem a dugásaitokról beszélnek. Legalábbis értelmes férfi ezt nem beszéli ki, apósjelölttel meg főleg nem. Lehet, hogy csak arról dumálnak, milyen szerencsés ez kapcsolat.
2015. aug. 19. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ha apukád nem akarja elmondani, kérdezd meg a pasidtól. Így ismeretlenül garantáltan nem fogja tudni senki megmondani (esetleg csak az ezo témakör jósai :D)

Tuti nem nagy dolog, arra tippelnék, hogy apukád kikérdezi a barátodat, hogy mivel foglalatoskodik mostanában, meg ilyenek...

2015. aug. 20. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Ma este hallgatóztam most is beszélgetnek valamiről, de már nem arról. Mikor rólam beszélgettek sugdolóztak, most kint ülnek és sakkoznak.
2015. aug. 20. 22:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!