Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Barátomnak nincs munkája mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátomnak nincs munkája mit tegyek?

Figyelt kérdés

lassan 1,5 éve járunk, időszakosan voltak melói. Hol 1 hónapig, hol 2 napig, hol 1 hétig. Ennek következtében , mondanom sem kell...sosincs pénze -.- így értelemszerűen sehová nem járunk csak olyan helyekre amit ingyen meg lehet oldani :/ Nagyon ritkán hív meg kis dolgokra pl csoki. De ha elmegyünk moziba vagy valami mindig magambak fizetem , sőt van hogy még én adok + 300 Ft-okat hogy ő is kijöjjön belőle.... Próbálkozik, de én úgy gondolom nem eléggé...már beszélgettünk róla többször hogy mi lesz ha végre lesz munkája...erre azt válaszolta hogy 2-3 hónapig biztosan semi mert spórolni akar kocsira,új ruha is kell már, meg a telefon törlesztője...stb amikkel el van maradva ... szóval magyarul hiába lesz munkája kb akkor sem örülhetek, mert nem fogunk még legalább 3 hónapig elmenni se szórakozni se sehova úgy hogy ő hív meg....emellett dohányzik...arra kap pénzt a szüleitől...

Én próbálok kitartani mellette de már nagyon nehéz...apám folyton piszkál miatta, hogy ilyen emberrel hogy járhatok aki sose hív meg semmire és nem is visz sehova... egyik nap tök jó minden a következő nap meg hatalmas veszekedések, mindent a fejéhez vágok...sajnálom is de közben haragszom is rá...nem tudom mit csináljak :(

Félek ez a nyár is strand , bulik...stb nélkül fog eltelni :(



2015. máj. 27. 22:01
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:
87%
Nem vagy még felnőtt, ez látszik az írásodból. Nem vagy független, nincs önálló kereseted, egzisztenciád. Azt mérlegeld, hogy ez a kapcsolat ér e annyit, hogy ne befolyásoljon a szüleid véleménye. Mik a terveitek? Fél év múlva házasság, gyerek? Mert akkor reálisak a félelmeid anyagi téren. Apukád finanszírozza a barátod megélhetését? Mert akkor csúnyán kihasznál a srác. Miért probléma, ha te is önálló vagy és magadnak fizetsz? Szerintem úgy a jó, ha egálban van amit kapsz és adsz, legalábbis én nőként nagyon kellemetlenül érzem magam, ha nekem mindent fizetni akarnak, van keresetem, szeretem a függetlenséget.
2015. máj. 27. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 anonim ***** válasza:
65%

Persze itt majd mindjárt jönnek az ilyen-olyan semmirekellő jelzők, de most a pénzéért akarsz vele lenni vagy azért mert szereted?

Ha ennyire szórakozni akarsz menni akkor menj a barátnőiddel és igazán nem értem miért létszükséglet számodra az, hogy folyamatosan költsön rád és ajándékokkal halmozzon el.


Ha dolgozni kezd akkor jó, hogy nem szabod már meg neki, hogy mit vegyen neked a pénzéből, ha már van.

Továbbá egyértelmű, hogy először a tartozásait rendezi az ember és csak utána bülizik meg dőzsöl.

2015. máj. 27. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/41 anonim ***** válasza:
78%
Üdv a valóságban!
2015. máj. 27. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/41 anonim ***** válasza:
72%
Férfiként mondom, hogy egy léhűtő, lusta alak a te kandúrod, aki nyugodtan, a lábairól verdesve a legyeket ellébecol melletted. Nem is nagyon akar változtatni ezen, mert ha akart volna, talált volna melót. Nem adok többet fél évnél ennek a kapcsolatnak, ha nem változtat, ja, és ezt magának köszönheti majd.
2015. máj. 27. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/41 anonim ***** válasza:
69%
4es akkor ezekszerint nem éltél még az ország keleti részén. Ott összetennéd a 2 kezed akár egy árufeltöltői munkáért is.
2015. máj. 27. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/41 A kérdező kommentje:
Én is kellemetlenül érzem magam ha mindent fizetnek...de ő soha semmit sem fizet...talán 5x fizetett ő a 1,5 év alatt... már a haverjai is beszóltak neki emiatt... Mi köze hozzá az én apámnak? Miért tartaná el őt? Vannak neki is szülei...majd ők eltartják...Én dolgozom... Egyenlőre még az összeköltözés sem jön össze így...nemhogy gyerek...és még jópár évig egyikünk se szeretne gyereket...De nem tudom őt hova tenni...azt mondja össze akar velem költözni meg hogy már el akar menni otthonról hogy ne függjön senkitől...de ettő függetlenül egyáltalán nem látom hogy igyekezne...neki egyik munkahely sem tetszik...ő nem akar 70 ezerért elmenni dolgozni...hát...igaza van ... a semmi végülis ezek szerint jobb :/ a kevesebből egyszer több lesz...a semmiből meg ugyanúgy semmi, csak mínusz...ezt nem képes megérteni :/
2015. máj. 27. 22:11
 7/41 A kérdező kommentje:

Hát ha az ember 23 évesen még nem szórakozni akar akkor ott valami agybaj van szerintem...nem 70 évesen akarok szórakozni menni, amikor már nem bírok megmozdulni...jópfák vagytok :/ ti nem vágytok semmire? Egy szobában ülnétek talán egész életetekben? Bocs de én nem...én világot szeretnék látni stb....

Bocsánat hogy életvidám ember vagyok...megáll az ész...még legyek én a szemét... miért hol hallottatok olyan nőt aki olyanhoz ment hozzá aki sose hívta meg semmire még udvarlási időszakban sem, és semmije sincs :S Én szeretnék tanácsot kérni h mit tehetnék ez ügyben,...beletörődni nem fogok...mert azért annál többre tartom magamat...

2015. máj. 27. 22:14
 8/41 anonim ***** válasza:
100%
sok tényező játszik közre. mi a szakmája? hány éves? hol laktok? meg alapból itthon nincs hosszú távú munka nem a komcsi korszakban vagyunk hogy 40 évig dolgoztak 1 munka helyen
2015. máj. 27. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/41 anonim ***** válasza:
89%

Nem az a baj, hogy nincs munkája, hanem az, hogy ilyen a hozzáállása. Gondolkozz el, milyen életed lenne így mellette.

Nekem nincs azzal bajom, ha valaki épp nem dolgozik, a párom is munka nélkül volt, amikor járni kezdtünk. Én fizettem szinte mindent az első két hónapban. De folyamatosan keresett, és végül talált is állást, összeköltöztünk, most már ott tartunk, hogy lassan esküvő, gyerek. Azóta is volt egyébként munka nélkül, és utána is talált. Nem szóltam érte, addig én fizettem. Amikor én nem dolgoztam, akkor pedig ő fizetett. Ez így oké.

De ha valaki nem is akar egyről a kettőre jutni??

2015. máj. 27. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/41 anonim ***** válasza:

Hogy őszinte legyek, akartam segíteni munkát ajánlani, de végigolvasva az írásokat...

Hát már ahhoz sincs kedvem, pedig nem 70-ért tudtam volna munkát...

Aztán akartam kérdezni, hogy mit lehet enni egy ekkora töketlen naplopón, de aztán rájöttem, hogy aki ilyennel van együtt, az megérdemli amit kap tőle és inkább privátot írni sincs kedvem, mert nem látom értelmét.

Csak gratulálni tudok.

2015. máj. 27. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!