Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, ti milyen arcra mondjáto...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, ti milyen arcra mondjátok azt, hogy szép? Számotokra mitől lesz szép egy női arc? Mitől szebb egy babaarc egy nem babaarctól? 22L

Figyelt kérdés
Linkelhettek képeket.
2015. aug. 20. 20:12
 1/8 anonim ***** válasza:
Milyen a babaarc? Ha agyonvan sminkelve?
2015. aug. 20. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Jobban nem tudom megfogalmazni, így ezt mondom. Legyen arányos és lágy vonalú az arca, de smink nélkül.
2015. aug. 20. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Nekem az ilyesmi lányok tetszenek.;)


[link]



[link]

2015. aug. 20. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Az a baj, hogy nagyon sokféle és rengeteg nagyon nagyon sok szép arcú nő van ami nem is egyforma.
2015. aug. 20. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Bocs, nem akartam így telespammelni.

Ez a 4 nő volt:

rachelle lefevre

jane levy

doutzen kroes

megan fox

2015. aug. 20. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ha tiszta es ertelmes a tekintete, ha kedves a mosolya es izlesesen apolt az osszhatas.
2015. aug. 20. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Reggel is legyen szep!
2015. aug. 20. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
arra mondom h szép ami nekem szubjektíven bejön. ez legyen a lényeg mindig, kinek mi jön be.. nem az objektív "szépség"
2015. aug. 20. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!