Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Baj, ha nem szeretnek egyaltal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Baj, ha nem szeretnek egyaltalan kapcsolatot?

Figyelt kérdés
Szerintem nem baj, csak nem ertem miert nyaggatnak annyian, hogy legyen. Kezd zavaro lenni, pedig en mar elfogadtam, hogy magamra szamithatok csak. Tudnek szeretni egy fiut, de annyi serelem van bennem, hogy csak veszekedes lenne a dologbol. 20L
2015. aug. 20. 22:21
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem akarsz kapcsolatot egyáltalán, de még is vágysz rá....
2015. aug. 20. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Hasonlóan vívódok én is legbelül, nálam az oka néhány csalódás és az önbizalomhiány... Tudnék szeretni lányt, de nem akarok kezdeményezni, nem akarom végigjátszani az ismerkedés fárasztó útját csak azért, hogy valaki még egyszer összetörjön.


Ugyanakkor nekem a legnagyobb vágyam, hogy lehessen valaki, akivel szeretjük egymást és leéljük az életünket, akivel boldoggá tehetjük egymást. Hiába mondom, illetve mutatom ki azt, hogy nem kell, meg nem hiányzik, meg jó egyedül, nem így van.


Nem, nem baj, hogy nem szeretnél kapcsolatot, de szerintem ez nem a szíved mélyéről jövő kijelentés.


24/F

2015. aug. 20. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Önbizalomhiány, nem kell túlgondolkodni ezt az egészet. Lemerem fogadni, hogy milliónyi ember mondta már, hogy jól nézel ki, nincsen veled semmi baj, de te csak a belül kattogó egód önbecsmérlő marhaságaira hallgatsz.

Meg mi ez a feladás? Csak magamra számíthatok. Jó ég. Nincsenek barátaid, szüleid? Ne mondd, hogy rájuk nem számíthatsz.

Az a baj, hogy csak meg akarod magadnak magyarázni azt, hogy miért nem vagy kapcsolatban. Nem az, hogy nem szeretnél.

Meg amúgy miről szól egy párkapcsolat? Pont arról, hogy elfogadjuk a másik hülyeségeit, hibáit. És ne félj, attól, hogy belemész egy kapcsolatba nem ásó-kapa-nagyharang, örök elköteleződés lesz. Ha nem jöttök ki szétváltok, ennyi.

2015. aug. 21. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
#3 Ezt honnan veszed? :D
2015. aug. 21. 09:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!