Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyi ideig lehet szeretni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi ideig lehet szeretni valakit azután, hogy kilépett az életedből, és feltehetőleg sosem jön vissza? (Egyáltalán nem tartod vele a kapcsolatot, olyan, mintha nem is létezne. )

Figyelt kérdés
2011. szept. 22. 15:01
 1/6 anonim ***** válasza:
Nálam majdnem 1 évig tartott..:<
2011. szept. 22. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
attól függ? ha szar volt a kapcsolat, akkor hamarabb elmúlik az érzés, de ha jó volt, akkor akár évekig.Nekem fél évbe telt kiheverni a volt páromat, akkor ő volt az első nagy szerelmem! A mostani párommal majdnem 3 évig jártunk, és vége szakadt a kapcsolatnak. Nagyon szerettem, de tudtam hogy szar volt. Ez egy hete volt. Nem mondom hogy nem hiányzik, és nem vágyok rá, de talán már lesz is új, aki jobban szeret!( csak megjegyzem, hogy az első pasi, akit elsőként emlitettem:D)
2011. szept. 22. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Sosem értettem hogyan lehet valakit úgy szeretni, hogy ő nem szeret viszont...
2011. szept. 22. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
azt nem mondtam, hogy nem szeret viszont. csak így kellett, hogy alakuljanak a dolgok. el kellett mennie, hogy én is elmehessek.
2011. szept. 22. 18:48
 5/6 anonim ***** válasza:
akár évekig is, emberfüggő...
2011. szept. 22. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Valakinél pár hét/hónap/év

Valakinél pár év/egy élet

20l

2011. szept. 22. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!