Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A kövér emberek miért támadnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A kövér emberek miért támadnak másokat?

Figyelt kérdés
Azokra gondolok akik nagyon túlsúlyosak, ha elmondom a véleményem a kövérségéről miért sértődik meg? Ha zavarja miért nem fogyózik, ha meg nem zavarja hogy kövér, miért kér véleményt?
2015. aug. 21. 11:39
 1/6 anonim ***** válasza:
79%
Mindenkit zavar a kövérség, de sokan próbálják önmagukat becsapni, és elhitetni másokkal is, hogy megvannak elégedve önmagukkal. Nem lehet azt szeretni, mikor több tíz kilókat hordoz az ember magán. Leakarnának fogyni, de az akaratuk gyenge, így sorra elbuknak, míg végül feladják.
2015. aug. 21. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
38%

Furcsa, de én nem ezt eddig csak egy embernél tapasztaltam, egy tinilánynál. Még én is tini voltam akkoriban és megkérdezte tőlem, csinos-e, én erre azt mondtam, pár kilót leadhatna. Na, ő kicsit besértődött, de ő sem volt támadó.


Ezen kívül egyetlen esetben sem tapasztaltam olyat, hogy ha valaki megkérdezte, hogy hízott-e és azt mondtam: igen, támadóan viselkedett volna.


Az megint más kérdés, ha valaki kéretlenül elkezdi b. asztatni a másikat, hogy hogy néz ki, piszkálja a hibáival.

Ez nem őszinteség, hanem bunkóság, az ilyet én a legszívesebben pofán vágnám egy lapáttal, pedig még csak elhízott sem vagyok.


Harmadik verzió: ha valaki megkérdezi a véleményemet az alakjáról, akkor azért megpróbálom udvariasan, normális hangnemben, lehetőleg a legkevésbé bántóan közölni, mint kulturált ember, nem pedig mint egy utolsó paraszt.

Ha valaki ennek ellenére megsértődik, az már tényleg az ő baja, akkor minek kérdez.


Viszont vékonyaknál elég sokszor tapasztalom még itt az oldalon is, hogy leírom: nekem nem tetszenek a túl vékony emberek. Erre hisztirohamot kapnak.

Nem értem, miért? Voltam már én is olyan sovány, hogy szúrtak a csontjaim, mégsem hisztiztem azon, ha valaki azt mondta, túl vékony vagyok, vagy hogy neki a teltebbek tetszenek.

2015. aug. 21. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
61%

Én ezt leginkább nőktől tapasztalom.. Ha pl van egy társaság, ahol 4-ből 1 körvér és a többi vékony akár sporotsan akár alkatilag alapból, az máris csontváz, gebe, gusztustalan. (De az érdekes, hogy általában a 3 vékony nőnek van barátja és a kövérnek meg nincs vagy max szerető státuszban van évek óta)

Én ezt amolyan irigységnek veszem. Hogy zavarja, hogy a legtöbb pasit (akárki akármit mond) azért nem kifejezetten kövér nővel látni, hanem vagy átlagos vagy vékony testalkatu lányokkal.

Nekem is van ilyen ismerősöm, hogy állandóan lefikázza azt a lányt, aki tök sportos (sportol is rendszeresen és tökjó alakja van, párja is van) de ő kifejezetten kövér és évek óta senkije sincs. És akkor olyan furcsán süt belőle, hogy "nézd meg ezt a kis csontkollekciót!" .. meg jönnek az olyan posztok, hogy csak a kutyák játszanaka csontokkal vagy ilyesmi.

Ez kb. mindig akkor, miután a lány kitesz magáról egy képet pl edzés után vagy ilyesmi.

Szóval sokszor inkább az irigység az, amiért támadnak.

2015. aug. 21. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Elárulom neked, a kövér emberek tudják, hogy kövérek, ezért nem is kérdeznek róla másokat. Vagy elégedettek magukkal, vagy nem, de tisztában vannak a ténnyel, úgyhogy nem érdekli őket a véleményed. (Persze ez még nem zárja ki azt, hogy boldog párkapcsolatban éljenek olyan személlyel, aki számára ők vonzóak, akkor is, ha neked nem azok.)

Aki a véleményedet kérdi ezzel kapcsolatban, annak nem a túlsúly a nagyobb baja, hanem fejben van vele probléma. Az ember azon sértődik meg, ami szerinte nem igaz.. arról pedig nem tesz fel kérdéseket, amiről tudja, hogy igaz. Másik lehetőség, ha nem az zavarja, amit mondasz, hanem az, aki mondja.. ha tetszel neki, és bunkó vagy vele, akkor persze, hogy megsértődik, akár súlyról, akár szemszínről, akármiről legyen szó. Ha nem vagy bunkó, úgy közlöd a véleményedet, akkor csupán az elutasítást fáj neki. Szóval ne a kövér emberekről kérdezz, hanem buta emberekről, akik rá vannak szorulva mások véleményére önmagukról.

2015. aug. 21. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
37%

Támadnak? Te elmondod a véleményed a kövérségről amitől neki már herótja van és persze eldurran az agya. Ő meg a te viselkedésedet látja támadásnak.

Miért mondanád el a véleményedet a kövérségről egy kövérnek, a cigányságról egy cigánynak, stb. ?

Ezt ő másképp éli meg és hidd el, hallotta már elégszer.

2015. aug. 21. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
0%
Na, a vaságyastul 30 kilós gebék leszázalékolják a reális válaszokat. :D gyerünk gyerünk irány a dislike gomb, már ha azzal a csenyevész kezeddel megtudod nyomni!
2017. szept. 15. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!