Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Másnak is kiábrándító, ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Másnak is kiábrándító, ha egy nő cigizik?

Figyelt kérdés

2015. aug. 21. 12:39
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
23%
Ha így full szép lány cigizik akkor elnézem neki,de ha ronda,dagadt...akkor már sok a jóból,ugyhogy Nem viselném el
2015. aug. 21. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
80%
En no vagyok de nekem sem tetszik. Sem ferfin sem nőn
2015. aug. 21. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
68%
Nem kiábrándító, csak büdös.
2015. aug. 21. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
37%
jaaj most meg ez. :D egy nő ne cigizzen, ne igyon sört. bameg. :D
2015. aug. 21. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
17%
Igen. Nem túl nőies, hogy folyton cigaretta kell hozzá, hogy jól érezze magát.
2015. aug. 21. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
30%

Nem, mivel én is cigizek.


Ha egészségfasiszta lenne, akkor viszont viszontutálnám.

2015. aug. 21. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
#4 ne is. Én se teszem, így úgy érzem ezeket jogosan várhatom el a másik féltől is.
2015. aug. 21. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
de itt nem arról van szó, hogy a barátnőd ne cigizzen, mert te sem cigizel. itt arról van szó, hogy ha egy nő cigizik, bárki, az kiábrándító.
2015. aug. 21. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
28%
Igen. Az.
2015. aug. 21. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Igen, talán azért, mert szeretem érezni egy nő illatát - ha pedig ehelyett egy áporodott cigiszagot kapok, az nem sokat segít kettőnk kapcsolatán.


De amúgy lehet erre is jobban meg kevésbé figyelni, nem muszáj sárga körmű bűzbombának lennie minden dohányosnak.


Én személy szerint nagyon nem vagyok a dohányzás híve, zavar a kényszeressége, úgyhogy ezért nem is járnék valószínűleg dohányos nővel. Még átlag beszélgetéskor is zavar, hogy ott sörözünk hatan valahol és egyszer csak négy ember felkel mellőlem, hogy akkor ők most elmentek dohányozni.

2015. aug. 21. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!