Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kiábrándító ha egy nő szemüveges?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kiábrándító ha egy nő szemüveges?

Figyelt kérdés
Ha azért szemüveges, mert a lencsét nem bírja hordani.
2015. aug. 15. 16:41
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Miért lenne az? Csak megkell találni azt a szemüveget, ami jól áll.
2015. aug. 15. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
17%
Nőknek ritkán áll jól a szemüveg.
2015. aug. 15. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
18%
Nem az de szerintem szexibb , ha távcsővel mászkál. Köszönöm de nem kell felállni és tapsolni, maradjatok csak ülve. Tudom hogy tudok és még micsoda úri ember is vagyok.
2015. aug. 15. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
nem ha a stílusának és arcvonásának megfelelőt találja el akkor kifejezetten szexi :)
2015. aug. 15. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Ez egy elég hülye felfogás. Semmi kiábrándító nincs benne.
2015. aug. 15. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon nem az.
2015. aug. 15. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
91%

Engem abszolút nem zavar, kivéve ha valami vastag keretes nagyon hipszter ocsmányságot hord, ami a fél fejét kitakarja.

27F

2015. aug. 15. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Én se bírom a lencsét, szerintem jól tud állni egy lánynak is a szemüveg :)
2015. aug. 15. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Azon kevés dolgok egyike, ami pont nem az, szerintem, sőt inkább jobban kiemeli sokszor a lányoknál a pozitív kisugárzást. Piercing meg ilyesmi, az tud olykor igen ocsmány lenni. Akit én ismerek szemüveges csajt, azon annyira jól áll, hogy még csak elképzelni sem tudnám szemüveg nélkül. Egy másik nő meg, akit úgymond megismertem és rossza a látása, asszem hasonló ok miatt hord kontaktlencsét pedig tökre eltudnám képzelni szemüveggel a kellemes vonásai mellett, de amúgy nagyon ritkán látok egyáltalán szemüveges nőt akárhol a környezetemben, szóval az biztos hogy "egyedi" viselet lenne.

Nem vagyok tapasztalt a kontaktlencse hordásban: hogy értendő hogy nem bírja hordani? Még Ted Mosby is büszkén villogtatta hogy tudja a női csizmát hordani :D (Mondjuk nem százas a hapek azt elismerem)

2015. aug. 15. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Ja amúgy meg van egy hátránya: nehéz eldönteni néha, hogy a kontaktlencse miatt igéző a csaj tekintete vagy ez természetes adottság nála blabla
2015. aug. 15. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!