Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyire sajnáljátok a párotok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire sajnáljátok a párotoktól a pénzt?

Figyelt kérdés
Akkor ha jobban kerestek, mint ő. Nem rövid , hanem hosszan tartó kapcsolatra gondolok.
2015. aug. 21. 19:14
 1/9 anonim ***** válasza:
28%
Nincs jelenleg parom, de ha lenne es mar eleg regi a kapcsolat nem sajnalnam tole. Kozosnek tekintenem a penzunket. (persze a jozan esz hatarain belul)
2015. aug. 21. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nincs tapasztalatom közös kasszáról, mint ahogy arról sem, ha az egyik lényegesen többet keres. Azt gondolom nem lennék már olyan önző, és nem érdekelne. Ez csak pénz. Ha elfogy, kell teremteni újabbat. Mivel azonban a férfiak jobban szeretnek anyagi biztonságot nyújtók lenni, ez
2015. aug. 21. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
91%
Semennyire, közös pénz. Persze csak olyannal szabad együttélni, akivel hasonlóak a költekezési szokásaink.
2015. aug. 21. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Ez függ az embertől, a kapcsolat milyenségétől.

Amíg nincs házasság, szerintem ésszerűtlen a másikra ész nélkül szórni a pénzt,mert bármikor szétmehettek.

Az sem mindegy, mióta tart ez a kapcsolat,és mennyire egyoldalú ez a költekezés.

Így látatlanban alap, amíg nincs házasság, felesleges nagyobb összegeket költeni.

2015. aug. 21. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Semennyire, mi férfiak nem vagyunk olyan pénzközpontúak mint a nők.
2015. aug. 21. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Akkor sajnálom tőle, ha kiderül, hogy a pénzen kívül semmi mást nem tekint értéknek, maximum a bazinagy muszklikat.

Anyagias nővel nem lehet hosszútávra tervezni. A pénz előbb-utóbb elfogy.

2015. aug. 21. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Semennyire. Közös kasszán vagyunk, az összes pénzem belemegy a közösbe, semmi nem marad csak magamra. Szerencsére egyikünk sem költekezik felelőtlenül, ha mégis van valami idióta ötlete, megbeszéljük egymással, néha kiderül, hogy valóban idiótaság és nem kell pénzt áldozni rá, néha meg sikerül meggyőzni a másikat arról, hogy nem is olyan hülyeség az :)


Még nem vagyunk házasok, kb 1,5 éve élünk együtt, és én vagyok a nő. Mondjuk, nem keresek többet a páromnál, de nála (aki többet keres) is pontosan ugyanez a szitu, mint nálam.

2015. aug. 21. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
attól függ mire kell? 126. cipőre vagy 132. ruhadarabara... akkor a válaszom nem.
2015. aug. 21. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Semennyire. Nem keresek jól, de jobban keresek, mint a barátom. A múlt évben én fizettem a lakás fenntartását, és kb a kaja felét, soha nem volt egy rossz szavam miatta. Lassan, ha minden igaz, fizetni fogja a számlák felét és még pár ezer forintot, tekintve, hogy enyém a lakás. Ha tehetném nem fogadnám el, de férfiként neki ez fontos, hogy kivegye a részét a terhekből.
2015. aug. 21. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!