Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, hölgyek! Ti mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, hölgyek! Ti mit gondolnátok ha a párotoktól utalványt kapnátok egy (elég drága) szépségszalonba?

Figyelt kérdés

A barátnőm rengeteget dolgozik. Sokszor panaszkodik hogy sosincs ideje elmenni kozmetikushoz fodrászhoz, és már szörnyű a haja, legalábbis szerinte.


De most hamarosan túllesz a munkán és jön a karácsony is, sztetek jó ötlet lenne neki ajándékozni vagy csak simán fizetni h elmenjen szépségszalonba?


Nem azért akarom h "szebb" legyen, nekem mindenhogy szép, hanem kicsit relaxáljon, jobban érezze magát a bőrében, mert mostanában olyan sokat nyavalyog. Azt is tudom h magától nem menne el, hanem egyből belevetné magát a karácsonyi hajszába.


Sokszor hallom h férfiak szoktak ilyet ajándékozni a barátnőjüknek, feleségüknek. Viszont azt is tudom h gyakori a sértődés miatta.

Szerintetek?


2014. nov. 30. 15:49
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha mondja, hogy szüksége van rá akkor szerintem jó ötlet. Csak ne készpénzt adj neki.
2014. nov. 30. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ez nagyon aranyos :) Szerintem remek ötlet, de ha a szépségszalonon vacillálsz, akkor egy masszázs, vagy egy spa is kitűnő :)
2014. nov. 30. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
az enyém imádná. Lehet ezt adok neki én is :D
2014. nov. 30. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 fahéjas Alien ***** válasza:

Nem szeretem a drága ajándékokat, mert elviszi a figyelmet a lényegről.

A szépségszalonok világában sem hiszek annyira, mert szintetikus anyagokkal dolgoznak, mikor mindenre van bio megoldás... ami viszont tényleg hasznos.


... de ne belőlem indulj ki, valószínűleg a nők 90 %-a örül az ilyesminek.

2014. nov. 30. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 fahéjas Alien ***** válasza:

A fodrászokat se szeretem :DD - alig tud valamelyik hajat vágni, ha meg tud is... mondasz valamit, biztos nem olyanra vágja, vagy könyörögni kell neki érte. Ugyanez a festéssel... Hányszor hallottam már, nem én ebbe nem vágok bele ez nekem így tetszik, nem ez ilyen színben jó... ezért én már el se megyek fodrászhoz .

Levágom magamnak, beigazítom és bio eljárással 6X szebbre festem, mint egy fodrász.

2014. nov. 30. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 fahéjas Alien ***** válasza:
Belegondoltam és ideges lettem vahh... kellett megnyitnom ezt a kérdést.
2014. nov. 30. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!