Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan tovább mit tegyek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tovább mit tegyek, táncos lány vagyok közben lett párom ugy érzem becsapom nem birom tovább?!

Figyelt kérdés
Nyugodtan elítélhettek,szídhattok de elég rossz anyagi helyzetben voltam és most én segítek a páromnak mindent megkap beteg nem dolgozik és a Szülei sincsenek jo helyzetben megteszek nékik mindent de már nagyon kivagyok nagyon szeretem őket de nem tudom meddig birom még igy húzni :(
2015. aug. 21. 20:18
1 2
 1/13 Estienne ***** válasza:
Mi is a kérdés?
2015. aug. 21. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Nem tudja hogy táncolok,és elmondjam vagy ne ?:( elöbb utóbb kifog derülni szerintem :(
2015. aug. 21. 20:30
 3/13 anonim ***** válasza:
Aha!
2015. aug. 21. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 Estienne ***** válasza:

Mindig jobb ha elmondod mint hogy mástól tudja meg. Gondolom nem a balettra gondolsz de végül is mindegy... Joga van tudni mivel foglalkozol mert sokkal rosszabb lesz neki ha egy ismerősétől hallja először a tényt, látott téged egy clubban a rúdon (nem tudom konkrétan milyen táncról van szó)


Ez még nem olyan gond szerintem, amit nem lehetne elfogadni vagy megoldani.

2015. aug. 21. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

És mi a baj azzal?....

Én is táncolok, de még nem vagyok a fellépési szinten, úgyhogy csak az edzőteremben és kurzusok végén a gálákon lépek fel. Az egyetemen egyelőre nem is gondolkodhatok a tudásszintem alapján, pedig több volt csoporttársam elvégezte már menet közben, többük tanít már évek óta, az ő óráikra is járok.

2015. aug. 21. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Nekem a barátnőm zumbára jár, annak is az erősen szexis változatát nyomja, fel is szoktak lépni, a részegek ott füttyögnek, de engem nem zavar.
2015. aug. 21. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Természetesen rúdtáncról van szó...
2015. aug. 21. 22:24
 8/13 anonim ***** válasza:
Ha rendesen csinálod, majdhogynem sportnak számít. Én a tümmedt testemmel a rúdtáncos alap mozdulatokat sem tudnám megcsinálni. Légy büszke rá.
2015. aug. 21. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

7: Az említett ismerőseim közül többen is rúdtáncolnak IS, és teliposztolják a rúdtáncos képeikkel a Facebook-ot.

Elég nehéz műfaj, még ha felsőfokú képzettséggel is kezdtek neki, csak tátjuk a szánkat, hogy miket tudnak.

Millió like-juk van (többdiplomás ismerősi közegben).

2015. aug. 21. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Itt az első 2 sor találat semmi ahhoz képest, amit fel szoktak tenni, csoportképeket, színpadi show-kat az ismerőseim. Lenyűgöző.

[link]

2015. aug. 21. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!