Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy nocsabasz majdne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy nocsabasz majdne minden nap mas csajt kaphat, akkor miert ter vissza mindig?

Figyelt kérdés

Nem vagyok naiv, tudom, hogy nem akar tolem semmi komolyat, de nem tudom megerteni.

Majdnem 5 eve ismerem ot, eloszor beprobalkozott sikertelenul, utana szinte evente probal kozeledni.

Latja, hogy ra se hederitek, ra de nezek, megis amikor alkalma van mosolyog ram, barszor erzekeltem is,hogy ha most nem megyek mashova, odajon hozzam...

Mi a frasznak csinalja ezt?

22L


2015. aug. 21. 22:45
 1/5 anonim ***** válasza:

1. Mi alapján mondod, hogy nőcsábász?

2. Meg akar szerezni.

2015. aug. 21. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem viseli a kudarcot.
2015. aug. 21. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Az alapjan mondom, hogy nocsabasz, hogy minden majdnem minden nap mas csajt fuz
2015. aug. 21. 22:55
 4/5 anonim ***** válasza:

Azaz? Mit csinál velük?

"Fűz", az elég pontatlan meghatározás.

Messziről látod, hogy beszélnek? Ez a fűzés?

2015. aug. 21. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ha mindenki visszautasítja, akkor mi a fenét tehet? Jöjjön fel GYK-ra panaszkodni, hogy aztán legyen kit cikizni, meg leköpködni?

Ha 5 éve próbálkozik nálad, akkor vélhetően komolyan is tud érezni. Egy átlag nőcsábász megrántja a vállát, és megy a következőhöz.

2015. aug. 22. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!