Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van olyan, akit a nézetei...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan, akit a nézetei alapján sokan rasszistának mondanának, de mégis tudja magáról hogy tudna szerelmes lenni más rasszú emberbe?

Figyelt kérdés

Tehát pl. valaki nem szereti a mostani afrikai és ázsiai bevándorló tömegeket, hazaküldené őket, vagy mondjuk nem szereti a cigányokat, a négereket. Most ne azon vitatkozzunk hogy ez jó-e vagy sem, hanem hogy ilyenek ellenére mégis el tudja-e képzelni egy ilyen ember, hogy a személyes életében egy más rasszú emberrel jöjjön össze?


Én pl. ilyen vagyok, azért kérdezem. Simán összejönnék ázsiai vagy néger nővel is, tudnék szerelmes lenni ilyen rasszú nőbe és lenne tőle gyerekem, de azért ha liberális gondolkodású emberekkel osztom meg a nézeteimet, könnyen vagyok rasszistának kikiáltva.


2015. aug. 22. 13:37
 1/4 anonim ***** válasza:
Ázsiai vagy indiai lánnyal összejönnék, de cigánnyal vagy négerrel soha, még ha normálisnak tűnik, akkor sem.
2015. aug. 22. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nekem az a cigány, aki cigánykodik (ha fehér akkor is, a "fehércigánynál nincs rosszabb), ugyan ez a többi rasszal, csak azzal van bajom aki úgy viselkedik.

Környezetemben mégis engem tartanak a legnagyobb rasszistának, hozzáteszem szerintem ok nélkül.

Csak azt utálom aki megérdemli, most, hogy van akik több okot adtak rá, vannak akik kevesebbet már nem az én bajom.


Ha dolgozik, rendesen él, viselkedik akkor zsidón kívül bárkit el tudnék képzelni.


Zsidót csak azért nem, mert külön fajnak tartják magukat. Velük nem lehet mit kezdeni.

Különben is, más fajt nem dugnék.

Ennyi erővel lóval is kezdhetnék...

2015. aug. 22. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Kösz az eddigi válaszokat! Kíváncsi vagyok más véleményekre is.
2015. aug. 22. 13:57
 4/4 anonim ***** válasza:
ugyan ez van velem is. kimondottan nem teszek külömbséget ember és ember között, amíg emberként viselkedik. vallás szempontjából az ateizmus nyert nálam, és mindenképpen jó pont ha valaki a valóságban él. de a zsidókat semmilyen körülmény nem teszi a szememben teljes értékűvé. mondhatni a céltudatosság és a "jószívűség" az elsőszámú, ha már más rasszból valóról van szó. de nem tagadom, komoly harcokat vívtam magammal, mire erre az álláspontra jutottam.
2015. aug. 23. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!