Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerelmes vagyok, mondhatni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagyok, mondhatni minden oké az életemben, mégis öngyilkos kényszereim vannak, és depressziós vagyok. Miért? L

Figyelt kérdés
Kb két éve kezdődött, nem tudom mi váltotta ki. Szedtem gyógyszereket, semmi haszna nem volt. Kezdtem jobban érezni magam, szerelmes vagyok, minden ok, és mégis olyan üres minden. Régebben öncsonkításba kezdtem, már abbahagytam, mégis, ha ránézek a hegekre legszìvesebben újrakezdeném. Van hobbim, barátaim, és mégsem 100.
2014. okt. 10. 18:28
 1/3 anonim ***** válasza:
Inkább fordulj orvoshoz.
2014. okt. 10. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Beszéljünk privátban, úgy sok dolog kiderülne. Ennyiből nem tudom megmondani, miért érzel így.
2014. okt. 10. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
0%
Egyszerú! Kamaszkorban vagy (12-18 éves kor)? Ha eddig nem volt ilyen , akkor a hormonok csinálják , majd elmúlik
2014. okt. 10. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!