Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tetszhetek ennek a srácnak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszhetek ennek a srácnak?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


19 éves lány vagyok, van barátom már 2,5 éve, akit nagyon szeretek. Lehet totálisan hülye kérdés, de nekem nagyon kicsi önbizalmam van, és sosem veszem észre, ha valaki nyomul rám... A barátom viszont most elég féltékeny, pedig szerintem alaptalan. Egy csoporttársamról van szó. Évközben nem igazán beszélgettünk, de ahogy elkezdődött a nyár, és összefutottunk pár bulin, már egyre többször dumálgattunk, és 4 hetes nyári gyakorlaton is párban voltunk, mert így jött ki a lépés. Kezdetben csak cukkolt, beszólogatott, arra, hogy milyenek a jegyeim. Aztán megpróbált leitatni, és biliárdozni akart velem, és nagyon béna voltam, mégis megdicsért. A nyári gyakorlatok alatt is folytatta a piszkálást. Másokat nem piszkál, csak engem, és eleinte nagyon szomorú voltam miatta, mert azt hittem utál engem... De aztán azt mondta, hogy nagyon jófejnek tart, és nem akart megbántani. Megjegyzett olyan dolgokat, amiket fél éve mondtam. A gyakorlat alatt nagyjából minden nap megdicsérte azt, ahogy kinézek. Észrevette, hogy más a hajam, meg ilyenek. Azt is mondta, hogy nagyon jó zenéket hallgatok (amiket kiteszek facebookra). Utolsó nap pedig arról kérdezett, hogy mit gondolok a többi csoporttársunkról, aztán meg, hogy róla. És mikor mondtam, hogy kezdem kiismerni kicsit azt hiszem megijedt.


2015. aug. 22. 17:53
 1/3 anonim ***** válasza:

"van barátom már 2,5 éve, akit nagyon szeretek."


Akkor tök mindegy, hogy tetszel-e neki vagy sem. Szépen told az orra elé ezt az "aprócska" tényt.

2015. aug. 22. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

ha szereted a párod,miért érdekel h kinek tetszel?


amúgy már ne is haragudj de sztem te max 13 éves vagy

2015. aug. 22. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Miért lennék 13? Érdekes, hogy egy írásból levonsz ilyen következtetéseket, de nem haragszom, saját magadat minősíted :)


Amúgy meg azért érdekel, mert ő az egyetlen ember a csoportomból akivel normálisabban el tudtam beszélgetni, de lehet, hogy az egészet teljesen félreérti...

2015. aug. 22. 21:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!