Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon tetszhetek a srácnak?

Figyelt kérdés
Van egy srác, elég érdekes egy figura, olyan igazi egyéniség, a legtöbb emberrel elég lekezelően bánik,és mindenben neki kell,h igaza legyen,elég határozott elképzelései vannak,és mindenféle lehetetlen célokat tűz ki magának. Na mindegy és az az érdekes,hogy velem viszont olyan udvarias és kedves,köszön nekem szinte mindig,és tök jól elbeszélgettem vele,és rájöttem,h nem is olyan nagy bunkó,mint amilyennek mutatja magát, mindig mosolyog rám, mélyen a szemembe néz,de nem tartja sokáig a szemkontaktust, sokszor találkozik a tekintetünk. Sok mindent kérdez rólam,rendkívül érdeklődő, és mindig mosolyog ha meglát,néha felhúzza a szemöldökét is. Azt hiszem kedvel,de vajon tetszem is neki?

2012. febr. 27. 21:59
 1/8 anonim ***** válasza:
"a legtöbb emberrel elég lekezelően bánik,és mindenben neki kell,h igaza legyen": Ekkora suttyókra miért csorgatják a lányok a nyálukat? Kérdésedre a válasz, igen, lehet hogy tetszel neki, ha erre vágysz, hajrá.
2012. febr. 27. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ha néha felhúzza a szemöldökét, akkor mindenképp. :)
2012. febr. 27. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nekem az épp elég,h velem nem ilyen suttyó...az h a külvilág felé mit mutat,nekem igazából mind1,ha én tudom,h valójában nem olyan.
2012. febr. 27. 22:19
 4/8 anonim ***** válasza:
A nagyképűsége csak álca. A kérdés, hogy mit akar vele palástolni...
2012. febr. 27. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

tévedsz :D:D

Neked HAZUDIK! Nem másoknak... Ő valójában pont olyan, mint amilyennek mindenkinek mutatja magát. Mégis ki vagy te, hogy egyedül te látnád jól? Hát elárulom: te vagy az, akit az feladat/kihívás átverni, egy ilyen suttyó számára. Veled persze, hogy nem olyan, mert valszeg meg akar d*gni stb.


Jó, lehet, hogy nem egy rosszindulatú ember. és nagyon szeretne olyan lenni, mint amilyen veled tud lenni. De az mégsincs rendben, hogy a külviággal meg egy f*sz. Hidd el, ha sokat vagy vele, te is fogsz kapni ebből. Aki jófej, az a legtöbb emberrel jófej. Ne legyél naiv!

2012. febr. 27. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
én szerintem így akarja távol tartani magától a langyos hamis embereket, ha ilyen tapló,akkor tényleg csak azok fogják keresni a társaságát,akikre valóban számíthat, vagy legalábbis szerintem ezért ilyen,így vettem ki a szavaiból. az álszent embereket nem szereti,azt tudom.
2012. febr. 27. 22:27
 7/8 A kérdező kommentje:
ja nem csak velem ilyen kedves, vannak még barátai, mondjuk úgy 6-7 ember még rajtam kívül,velük is olyan mint velem. Velem is azért lett kedves szerintem,mert én odamentem hozzá és én kedves voltam vele,annak ellenére,h egy tapló,és így bizalmába fogadott,szerintem mindenkivel kedves lenne,ha vele is kedvesek lennének. Csak úgy látszik előbb be kell kerülni a bizalmába,amit úgy lehet elérni,h nem hisszük el a bunkóságát,és kedvesek leszünk vele,akkor ő is megnyílik,
2012. febr. 27. 22:32
 8/8 anonim ***** válasza:
melyik megyében van ez? hány éves a srác?
2012. febr. 28. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!