Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez a ferfiaktol bok, vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez a ferfiaktol bok, vagy arra akarja felhivni a figyelmemet, hogy mar megint az a szoknya van rajtam?

Figyelt kérdés

Ritkan talalkozom ezzel a pasival. Most egy bulin egy fekete mubor szoknya volt rajtam [link] amit mar maskor is felvettem. Most odajott hozzam, leult mellem, megerintette a terdemet, es azt mondta, hogy mar a multkor is nezte, nagyon jo ez a szoknyam.

Ez bok, vagy azt akarta vele sugallni, hogy mindig ez log rajtam, vegyek valami masat fol.


2015. aug. 23. 14:00
 1/7 anonim ***** válasza:
Bok.
2015. aug. 23. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
25%
Ha úgy öltözködsz egy egyszerű bulira mint egy prosti, akkor miért csodálkozol ha prostiként bánik egy pasi veled?:D
2015. aug. 23. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ne kombináld túl. Megdicsérte a szoknyádat, ráadásul az is bóknak számít, hogy észrevette már rajtad ezt korábban is, azaz figyeli, mi van rajtad.
2015. aug. 23. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
0%
Sose enged meg egy idegen pasinak, hogy megérintsen, ha nem tartozol hozzá.
2015. aug. 23. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nem tudhattam, hogy mit fog csinalni, miutan leult mellem. Hozzamert, majd elvette a kezet. Nem is volt idom reagalni...
2015. aug. 23. 14:26
 6/7 anonim ***** válasza:
0%
5 tudhattad, ha megengedted neki, hogy túl közel üljön hozzád.Mert az egy dolog, hogy ő lehuppan minél közelebb hozzád, de ilyenkor egy nő tuti arrébb ül, hogy abszolút kontroll alatt tudja tartani a helyzetet.
2015. aug. 23. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Szerintem se kombináld túl, a férfiak egyszerűek és mindig azt mondják, amit gondolnak, így megdicsért és felfigyelt rád, ruhádra, ami ezek szerint tetszik és te is neki.

N

2015. aug. 23. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!