Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A barátom két új albérleti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom két új albérleti lakótársa közül az egyik lány. Ugye nem törvényszerű, hogy két lakótárs automatikusan összegabalyodik?

Figyelt kérdés
Ez még aránylag friss, de nagyon jól alakuló kapcsolat, nem szeretném elrontani azzal, hogy nyaggatom vagy aggodalmaskodok. Úgyhogy tőletek várom a tanácsot, hogy kéne e aggódnom e, vagy sem. A lányról amúgy még nem tudok semmit, nem láttam, csak annyi az infóm, hogy másik új lakótárs és ő közeli ismerősök.

2015. aug. 24. 12:05
 1/9 anonim ***** válasza:
0%
Ha a lány könnyűvérű, akkor egy fiúnak könnyű elcsavarnia a fejét. Haverom is mindig lányoknak akarná kiadni a a szobákat albérletbe, mert reménykedik, hogy lesz valami. Persze neki nincs barátnője.
2015. aug. 24. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
0%
Ha megnézed a lányt, hogy hogy viselkedik, hogy néz ki stb. abból meglátod, hogy pl. a barátodnak bejön az a csaj vagy nem. Ha nem akkor semmi aggodalmad nincs, ha igen akkor lehet.. DE ha hűséges a barátod, akkor nem történik semmi. Ha később is aggaszt a dolog, akkor megemlítheted a barátodnak az aggodlalmadat.
2015. aug. 24. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nem törvényszerű, hogy lakótársak összegabalyodnak. Én eddig 3 albérleti társaságban laktam, és nem volt semmi. Nemcsak köztem és más között, hanem a többiek között sem. Persze előfordulhat, de nem kell így lennie.
2015. aug. 24. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
En is lkatam egy alberletben sraccal, es nem tortent koztunk soha semmi. Mondjuk, nekem eleve nem tetszett a srac, csak emberkent jofejnek tartottam. Egyebkent o lakott egyutt mas lanyokkal is, es massal sem volt soha semmi. Szoval, szerintem ettol nem kell tartanod, ha jo a kapcsolatotok a baratoddal. :)
2015. aug. 24. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Amíg veled jó a kapcsolata és jó veled a szex addig biztosan nem.

Nameg nem biztos h a ajnak bejön mint férfi.

2015. aug. 24. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
0%
Én jöttem már össze lakótársammal. Hidd el, van okod aggódni. Izgalmas, hogy járkál törölközőben, meg mackóban, esetleg egy bugyiban kiszalad egy pohár vízért. Apró dolgok, amik felkeltik a figyelmet. Ja, és ha direekt rákérdezel, elülteted benne a gondolatot.
2015. aug. 24. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Mindenkinek nagyon köszönöm a válaszokat, megnyugtattatok! : ) Az utolsónak meg gratulálok a kapcsolatához, sok boldogságot kívánok, de az én barátom azért nem olyan könnyen elcsavarható, hogy meglát egy bugyis csajt és felrúgja az addigi kapcsolatát : ) Szerintem ehhez eléggé primitívnek kell lenni.
2015. aug. 24. 16:46
 8/9 anonim ***** válasza:
Szakíts vele, mert ha minden ok nélkül (mert az, hogy lány a lakótársa, még messze nem ok) már féltékenykedsz, akkor nagyon nehéz élete lesz veled...
2015. aug. 25. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Szerintem akkor lenne nehéz élete velem, ha ezt a kérdést hisztérikus, számonkérő hangnemben, és elsősorban neki tettem volna fel : ) Még nem voltam ilyen helyzetben, és kíváncsi voltam mások véleményére, direkt nem őt terheltem vele. Halál rám, igen, szörnyű ember vagyok.
2015. aug. 25. 13:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!