Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szórakozóhelyre miben "illik"...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szórakozóhelyre miben "illik" elmenni? Mit vegyek fel? Nem szeretnék egyszerű farmert egy inggel vagy egy pólóval. Lányok ti mit szoktatok felvenni?

Figyelt kérdés
2012. dec. 30. 20:47
 1/4 anonim ***** válasza:
Csinos tunika vagy egybe ruha cicanadrággal, harisnyával vagy sötét farmer csinosabb felsővel. De összességében amiben jól érzed magad...
2012. dec. 30. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én is holnap megyek buliba és fekete farmert, magas sarkú bokacsizmát, lila, elöl flitteres ujjatlan pólót, bolerót és fekete vászonkabátot veszek fel.

Ezt csak példaként írom, tudod szerintem azt kellene felvenned amiben jól érzed magad, de ha tényleg tanácsot akarsz akkor szerintem a barátaidat kérdezd meg. :)

2012. dec. 30. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Fiú vagy vagy lány?

Ha fiú: farmer egy laza inggel pont jó :D

Ha lány: valami csinosat, tele van a net bulizós ruha-összeállításokkal. :)

2012. dec. 30. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Farmert és pólót és bakancsot.:) Kályhaezüst körmökkel, bőr karkötővel és farkasfog nyakékkel. Metal for ever.:)
2015. aug. 25. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!