Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek erről a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek erről a felállásról (magyar nő-cigány férfi)?

Figyelt kérdés
Megismerkedtem egy férfival, ő félig cigány. Az anyukájával él(ő a magyar) meg a lány tesójával. Rendes munkája van, autója, háza. Nagyon megtetszettem neki, mindig ír, érdeklődik irántam. Szerintetek ez elítélendő?
2015. aug. 25. 19:18
 1/10 anonim ***** válasza:
8%

Ez meg onmagaban nem, de ha ram halgatsz nem mesz bele.

Sok fejfajast meg tudsz kimelni magadnak.

2015. aug. 25. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Hajrá!
2015. aug. 25. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
45%
Ha igazábol szeretnéd fel sem merülne ilyen...te tyúúúk (szebbet nem akartam írni)
2015. aug. 25. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Ne a származását nézd, hanem azt, hogy ő milyen ember.
2015. aug. 25. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
37%
Értelmes ember nem áll össze cigánnyal. Még ha elsőre normálisnak tűnik, akkor is egyrészt valószínűbb, hogy nem az, másrészt még ott van a kiccsalád, akik pokollá tehetik az életed.
2015. aug. 25. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
56%
volt egy félcigány barátom.nagyon értelmes ,tanult ,jópofa ember ,sok barátja volt.évekig együtt voltunk ,mert nem tudtam szabadulni tőle ,fiatal voltam és hagytam magam elnyomni.többször megütött ,megalázott ,kétes ügyei voltak ,megcsalt és betegesen féltékeny volt.pedig ő egy megnyerő ,jól szituált ember volt.szóval én nem tudok bízni bennük.
2015. aug. 25. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nincs bajom semelyik népcsoporttal sem, de a fajkeveredést elítélem. Mindenki a maga népével.
2015. aug. 27. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ha csak felicigány, akkor nem olyan vészes. Mutatja azt is hogy van rendes melója, autója, háza, nem putriban él és nem kábellopásból meg rablásból tartja fenn magát.
2015. aug. 27. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Nem mindegy hogy milyen cigany, vannak normalisak, meg vannak az olyanok akik allandoan egyutt vannak, egymas hata mogott allnak, egy olyan tarsasagba nem erdemes bele menni, mert soha nem fogsz tudni lelepni
2015. dec. 13. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Titusztitusz ***** válasza:
Szerintem ne menj bele ilyen szituba...Lehet hogy évek múlva nagyon megbánnád majd utólag ha most belemész egy ilyen dologba...
2015. dec. 13. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!