Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk/lányok, szerintetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk/lányok, szerintetek helyesek, szexik a magyar férfiak? Vagy külföldön több a szebb fiú?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy ez relatív, de mégis Ti mit gondoltok?

2014. júl. 27. 20:30
 1/10 anonim ***** válasza:
sexibbek a csajok kint
2014. júl. 27. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Kerida ***** válasza:
Világátlagban szerintem nincs miért szégyenkezni a magyar férfiaknak.
2014. júl. 27. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Helyesek a magyar fiúk:)

Persze külföldön is vannak helyesek.

2014. júl. 27. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

ja, jó ez az ország. Vannak szép fiúk és lányok, csak sajnos sokan szuper rondának képzelik magukat. De nyugi, hidd el külföldön se tökéletes emberekkel vannak tele a városok.


Pl ugye California, a hüü de szuper meg minden,, ahaaa.. Munkahelyemen volt egy csaj, aki ott mutogatta a nászutas képeit embereknek én nem láttam, de halottam ahogy arról dumáltak hogy hát igen ennyit Californiáról, csak természetesen a filmekben [bár ez akármilyen városra igaz egy filmben] úgy mutatják mint a szuper csajok és pasik város.


Azt alig láttak normálisan kinéző embert. Szóval ja, voltam már egy két országban és igen, mi szép ország vagyunk. Nem is lenne olyan rossz ország, csak bár kicsit nagyobb meg jobb lenne, meg mondjuk Budapest is lehetne nagyobb és akkor tök feelinges kis metropolisz lenne.

2014. júl. 27. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
A 15-25 éves korosztályban jópasi-nagyhatalom vagyunk.
2014. júl. 27. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
89%

hát eléggé sok helyes fiú van itt :):)

minden fajta, kinek mi tetszik.

csak szerintem sok magyar fiú önbizalom hiányos és nincs tisztában az adottságaival :)

2014. aug. 1. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Szerintem külföldön sokkal helyesebbek a férfiak. Nyilván vannak kivételek, de átlag alattiak a magyarok.

(Mint ahogy a magyar nőket sem tartom a világ legszebbjeinek)

Persze ez csak az én véleményem, örülök, hogy ti máshogy gondoljátok.:)

2014. aug. 1. 22:50
 8/10 anonim ***** válasza:

mehh, nem mintha megsértődtem volna vagy bármi. De szerintem azért az átlag alatt akkor is túlzás.


Egy részt hát most öhm az országunk néha arról is híres hogy sok az "exportunk" dubajba meg ilyen helyekre.


Persze ez biztos van máshol is. De mondom szerintem átlag alatt bőven túlzás. Akkor már max átlag. Vannak azért szép csajok bőven, akármelyik buszon mész szinte mindig van egy jó csaj (jó most Budapestről beszélek) vagy akárhol vagy gyakorlatilag.


Mért más országokban is lehet, te voltál pont jó helyen, vagy épp rossz helyen, meg itthon is. F-k meg ugyanez. És igen sokan nem hozzák ki magukból a aööhhö "maximumot"

2014. aug. 1. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
szerintem jól néznek kia pasik de a csajok nem szeretik a magyarokat
2014. aug. 8. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Szerintem helyesek a magyarok,de nálam a távol-keletiek a nyerők. :)
2014. aug. 9. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!