Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Olyan pasitól mit lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Olyan pasitól mit lehet remélni, aki állandóan ezt emlegeti?

Figyelt kérdés
Mindenről az exbarátnői jutnak eszébe,és mindennel kapcsolatban egy volt barátnőt hoz fel példaként,hogy ez meg az történt,és folyamatosan felhozza ezeket a témákat.Van olyan nő aki ezt tolerálja ismerkedéskor ?
2015. aug. 25. 23:04
 1/8 anonim ***** válasza:
Hát az elején sajnos benne van a pakliban - mindenkinél. Idő kell hozzá, míg átíródik a program...
2015. aug. 25. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
hát nekem biztos nem tetszene ha folyton róluk beszélne =/
2015. aug. 25. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Megfordítva a nemeket, ha egy nő ezt csinálná velem, elhajtanám, mint a magzatvizet. :) Nem vagyok vészfhasz. Szóval te se legyél vész3,14na. :) Felejtős a pasas.
2015. aug. 25. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
56%
Te skála, te ezzel a nikkvel hapsi vagy?? :O
2015. aug. 25. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Maradjunk annyiban, hogy nem véletlenül van annyi EXbarátnője, akit emlegethet....
2015. aug. 25. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Megkérdezni 1!!!! ALKALOMMAL: Te tényleg nem veszed észre, hogy nem a Juliska vagyok?
2015. aug. 25. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
#6 *annyi alkalommal, ahányszor az exeivel traktál....
2015. aug. 25. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Hát, ha ez szokása... én nem hallgatnám sokáig.

Nem tabu, meg lehet egy két tanulságos dolog, de, hogy állandóan az exei járnak a fejében az nem vall komoly elkötelezettségre.

2015. aug. 26. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!