Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Pszichológushoz kéne mennem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pszichológushoz kéne mennem vagy csak a fiút nem kedvelem eléggé?

Figyelt kérdés

Nem tudom, vele van-e a gond, vagy csak a szívem mélyén mégse vonzódom a fiúhoz.

Randizgatunk egy ideje, de valami nem működik, a kémia. Nem szeretem, ha átölel, kényelmetlen, nem esik jól, pláne ha még 30 fok van, ölelés nelkul is melegem van és izzadok. Ha megcsókol, azt se szívből viszonzom, csak mert nem akarok vitázni vele. Randinkon mindig van valami szexuális töltöttség (ami alapjáraton nem gond, de nála túl erős), pl. Mozizás közben eloszor csak a combomat simogatta, ez még kellemes volt. De utana már középre is benyúlt, meg már a mellemet is markolászta. Én ezt már igy nyílt téren (igaz, sötét volt) kicsit közönségesnek és idegesítőnek tartottam, ezért mondtam neki, hogy ne folytassa. Minden randin egyébként vannak ilyen "túlkapásai", amik számomra már túllőnek a célon, és egyszerűen "rá kell szólnom". Ne szeretem, ha fizikailag közeledik hozzám. Azt se tudom elképzelni, hogy vele feküdjek le, egyszeruen nem. Pedig jól néz ki, a teste is jó. én olyan vagyok, hogy nyilvan benne vagyok 1-2 huncutságban is utcán, de szerintem az ilyen szexuális dolgok inkabb a 4 fal közé valók. Múltkor piknikezni mentünk, akkor is tök tartalmatlan volt a randi, mert nem szólt semmiről, csak arrol hogy itt simogat-ott simogat, ide nyomja a farkát-oda nyomja... Barátnőim is kérdezték, milyen volt a randi? De hát nem igazan tudtam semmi olyat elmondani a "pettingen" kivul, ami emlékeztes és megmaradt volna. :D szóval kicsit tartalomhiányosak ezek a randik számomra, mindig csak a testiségről szól a nagy részük. Örülök, hogy ennyire vonzónak tart, de úgy erzem, nem tud uralkodni magán. :S

DE! Ott a másik fele a dolognak, hogy elég értelmes, figyelmes, romantikus, belsoleg meg nagyon vonzódom hozzá. Hűséges, megbizható, vicces. Komoly dolgokról is tudunk beszelni. Azon gondolkodtam, hogy Lehet, ő csak egy barát, viszont mint ferfi, nem vonzódom hozzá.

Ez az egesz annyira átment már betegesbe, higy direkt olyan randi-ötletekkel állok elő, ahol kb minimális az esély arra, hogy sok lehetőségünk legyen testiségekbe atcsapni. Kezdek félni, hogy ez tényleg beteges. Egyszeruen nem akarom, hogy ÚGY hozzám érjen, jobb, ha megvan a 10 cm távolság koztunk :S nem tudom, velem van-e a baj, vagy csak a fiú iránt nem vonzódom eléggé (de kedvelem mindeközben). Egyébként már nem vagyok szűz. Mit gondoltok errol?

Koszonom a válaszokat, a segítségeket! :)

20/L


2015. aug. 27. 12:49
 1/7 opened paradise ***** válasza:

Hogy már rég meg kellett volna mondanod neki.

Lehet,hogy csak a nyomulása miatt,de szerintem nem. Ha már az elején is taszított,akkor nem az.

Nem vagy beteg,vannak ilyenek.

2015. aug. 27. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Ha van olyan alkalom, aikor csak simán dumálunk, semmi fizikai közeledés nelkul, akkor élvezem a társaságát, nagyon is.


De igen.. Én is ezen gondolkodtam, megmondom neki, hogy részemről nincs meg a plusz és legyen vége.

2015. aug. 27. 12:58
 3/7 opened paradise ***** válasza:
Ahogy egy barátnál is...de az nem mindig elég.
2015. aug. 27. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Szerintem ezt ne erőltesd tovább. Neked szenvedés, a srácnak meg pazarlod az idejét és szórakozol vele, így ő sem tud olyat találni, aki tényleg vágyik rá. Ha valakihez vonzódsz, alig várod, hogy hozzád érjen bárhogy és te is keresed az alkalmat.

20/L

2015. aug. 27. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Megfogadom a tanácsaitokat!
2015. aug. 27. 13:45
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem vagytok egymáshoz valók, ez van.
2015. aug. 27. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Hidd el, a szex azzal a legjobb, aki nem jon be. Vele tudod magad igazan elengedni. Mindenkepp probald ki! En mindig igy alakitottam a kapcsolatom. N
2015. aug. 27. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!