Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Baj, hogy nem kedvelem a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Baj, hogy nem kedvelem a párom nővérét?

Figyelt kérdés

Ha náluk vagyok annyiból kimerül közöttünk a kommunikáció, hogy köszönünk egymásnak. Nagyon nem vagyunk egy világ, ő bulizós, alkoholizálós, szinte minden másnap elmegy a barátaival ide-oda, nagyon felelőtlen, a cuccaira egyáltalán nem vigyáz, a több 100 ezen forintos laptopját amit a szüleitől kapott pár hónapon belül tönkrevágta (én annak idején egy gagyi kis laptopot kaptam használtam, és 5 évig tökéletesen működött), mindenét eltöri, elhagyta, többször kirabolták már, amiket dolgokat kölcsönbe kap arra sem figyel oda, a barátomnak pl jó pár könyvét gyűrötten adta vissza, kajával leette stb.

Én és a párom pont az ellenkezői vagyunk, introventáltak, ezáltal magunknak valóak vagyunk. Többre tartjuk az otthoni együttlétet, olvasást, videojátékokat. A párom sincs tökéletes viszonyban vele, sokszor őt is felidegesíti, dehát mégis csak a testvére, látszik rajta, hogy szereti. Én viszont ezek miaatt egyáltalán nem kedvelem, bár ezt sosem hangoztatom, ssőt próbálok vele kkedves lenni, de szerinteemm az érzés kölcssönös. Többször olt, hogy a párom nekem panaszkodott a nővéréről, hogy mennyire nem segít otthon semmiben, mennyire leszarja a családját és hogy nneem tuud semmit értékelni, akkor sem kezdem el szidni, de legbelül egyetértek vele. Csak nem tudom, mit szólna hpzzá, ha megtudná, mennyire nem kedvelem. Számít ez valamit is a kkapcsolatunk szempontjábóól? Amúg


2015. júl. 25. 10:23
 1/5 A kérdező kommentje:
Még nem akartam elküldeni... annyit akartam még írni, hogy komolyan tervezünk barátommal. A helyesírási hibák a billentyűzet miatt vannak (merül az elem), elnézést, ki akartam javítani mielőtt elküldöm, de sajnos a billentyűzet ismét önállósodott.
2015. júl. 25. 10:26
 2/5 A kérdező kommentje:
Ja és még annyit: a párommal 6 éve vagyunk együtt.
2015. júl. 25. 10:29
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem baj. Nem kell egymásért rajonganotok, elég, ha elfogadjátok egymást.
2015. júl. 25. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nem kell együtt bulizni járnotok, de ha elég nyitott tudsz lenni, hogy elfogadd, hogy teljesen más típus mint te, akkor nincs ezzel semmi gond.


A családi eseményeken próbálj meg minimum egy pozitív semleges viszonyt kialakítani, azokból pedig nem lehet annyi, hogy gondot okozzon a mindennapokban.


A háborúskodást, vagy azt, hogy a párod válaszút elé állítod viszont érdemes elkerülni, rámehet a kapcsolatod, és egyáltalán nem biztos, hogy bárki is jól jön ki belőle a végén. Inkább fogadd el, hogy mások vagytok, mi ebben a nehéz?

2015. júl. 25. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Egyáltalán nem akartam a párom válaszút elé állítani, ilyet sehol nem említettem szerintem. Csak az érzés sajnos nem múlik bennem a nővére iránt, pedig reménykedtem, hogy változni fog. De úgy érzem, hogy ő sem nyitott felém, szóval ha én az is lennék, akkor sem változna felém. Ahogy írtam, rajtam kívül senki nem tudja ezt (talán a nővére érzi, hisz én is érzem felőle, hogy ez vmennyire kölcsönös köztünk). Családi együttléteken ugyanúgy semleges/kedves vagyok vele, senki nem hinné, hogy nem kedvelem szerintem. Természetesen családi viszályt sem akarok, de a barátom már nagyon az összeköltözést tervezi (pontosabban azt, hogy én költözzek oda hozzá, mert mi elég szegény körülmények között élünk), de a nővére nem úgy tűnik, hogy a közeljövőben el akarna költözni otthonról, szóval magyarán együtt kéne élnünk. Leginkább emiatt halogatom az összeköltözés gondolatát. Sajnos más opció (pl albérlet) nem megoldható számunkra.
2015. júl. 25. 10:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!