Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mitévő legyek? SOS! További...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mitévő legyek? SOS! További részletek alul.

Figyelt kérdés
Barátnőm itt aludt nállunk tegnap elég sokat ittunk.. aztán szexeltünk és elaludtunk, de éjjel 1 órakor arra ébredtem h összehánytam magam és őt is.. :S Ez még a kisebbik baj mivel ahogy magam alá hánytam egy kukorica ment a fülembe és ahogy próbáltuk kivenni csak bentebb nyomtuk, ma voltam orvosnál de ők sem tudták kiszedni, hanem beutaltak kórházba, hogy majd ott "kiműtik" szerintetek lesz valami bajom belőlle? Fájni fog? Valakivel történt már ilyen?
2010. márc. 10. 23:52
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
basszus....mik nem jutnak az eszetekbe ha unatkoztok xDD
2010. márc. 10. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

bocsi h nevetek de ilyet meg eletembe nem halottam:))

amugy meg helyi erzestelenitest fogsz kapni es nem fogsz erezni semmit

2010. márc. 10. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Sajnos ez halál komoly.. :S
2010. márc. 10. 23:55
 4/13 anonim ***** válasza:

Szerintem felejtsd el a piát.

Ez nem trendi, hanem undorító.

A csaj helyébe kidobtalak volna mint macskát...

2010. márc. 10. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Azta. ilyet sem hallottam. Szerintem simán kiveszik.

És hogy mondtad a dokinak? hogyan került bele?

2010. márc. 10. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Hát azt, hogy beteg voltam.. (hányás, hasmenés) aztán az erőlködéstől ott kötött ki egy.. nem volt túl hihető.. kinevetett..
2010. márc. 11. 00:01
 7/13 anonim ***** válasza:

há szívd ki valami csővel

gumislááág vagy szívószál?

2010. márc. 11. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Haver...örülj neki hogy barátnőddel nem balháztál össze emiatt....nézd meg az én esetemet pár kérdéssel lejjebb....
2010. márc. 11. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Te vagy a fosos? :D
2010. márc. 11. 00:27
 10/13 anonim ***** válasza:
az utolsó kérdésre válaszolva: szerintem azért meglehetősen kevés emberrel történik ilyen :D
2010. márc. 11. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!