Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért viszonyulnak az emberek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért viszonyulnak az emberek ennyire furcsán a fiú-lány barátság kérdéshez? (további részletek lent)

Figyelt kérdés

Most volt itt egy olyan kérdés, hogy a lány barátotokkal találkoztok e kettesben, ill. mondjátok/írjátok e azt, hogy "szeretlek"?

Mért ne találkoznánk? Ha két barát találkozik, és eltér a nemük, akkor már egyből szerelem?

Szeretlek szó...mért, ti a barátaitokat nem szeretitek? Szerintem de. Akkor mért nem mondhatod, hogy szeretlek? Az már egyből szerelem?


Aztán következő okosság: egy 14 éves lány írta, hogy a távolság miatt nem tud összejönni egy fiúval...valaki erre: tiltsd le mindenhonnan, és töröld?

Mért? Nem lehetnek barátok? Ez az a kor, amikor a lánynak fiú barátra, a fiúnak meg lánybarátra van szüksége, minél többre, és minél igazabbakra.


Ti hogy gondoljátok ezt emberek?


2011. jún. 29. 00:54
1 2 3 4 5 6
 1/60 anonim ***** válasza:
59%
Nincs barátság ellenkező neműek között (ivarérett korban)
2011. jún. 29. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/60 A kérdező kommentje:

Neked nincs, mert te csak a kihasználást látod egy barátba. Ajánlom, hogy hagyd el ezt az utat...elég rázós.

Vagy ha már ilyen okosságokat írsz, jöhetnek az indokok és az érvek is!

2011. jún. 29. 00:57
 3/60 anonim ***** válasza:
36%
Mert az egyik mindig többet akar.
2011. jún. 29. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/60 anonim ***** válasza:
66%

Én férfi vagyok és magamból indulok ki, nem volt még olyan csaj akivel barátkoztam de nem akartam volna meghúzni.

A lányok hisznek az ilyen barátságban, biztos ők kevesebbet gondolnak a közösülésre!

2011. jún. 29. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/60 A kérdező kommentje:

Ezt látod benne, mivel az egód azt akarja, hogy mást is saját magadként láss.

Ha valaki a barátod, akkor elfogadod, hogy az...nem többet akarsz. Ha meg igen, de nem lehet több, akkor se törvényszerűen össze kell veszni, hanem meg lehet normálisan is beszélni.

2011. jún. 29. 01:05
 6/60 anonim ***** válasza:

Heló! Figyelj Fiú és lány között NINCS BARÁTSÁG(főleg nem igazbarátság)! Haverság az van sőt vannak nagyon jó haverságok...De a barát az nem egyenlő egy "haverral" de gondolom ezt vágod hogy hogy értem, nos voltak csaj "barátaim" akiknek tényleg mindent elmondtam meg minden...és csúnyán hátba lettem "szúrva":S mert akármekkora is a "barátság" az visszavezethető egyfajta "testi" vonzalomra...ami meg a szeretlek szót illeti szerintem a mai világban a családodon kívül ezt a szót nem tudod szívből mondani mert akkora szar emberek vannak hogy az már gááz...na csak ennyit ha nem voltam érthető akkor térj ki arra a részre és elmagyarázom!

Béke

2011. jún. 29. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/60 anonim ***** válasza:
2011. jún. 29. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/60 anonim ***** válasza:
28%

Nem jó helyre írsz. Aki azt állítja, hogy van ellenkező nemű barátja, az az ide írók 99%-a szerint HAZUDIK. Hogy mi bajuk van, miért vetítik ki a rossz tapasztalatukat másokra, és neveznek ezért hazugnak ismeretlen embereket, azt nem tudom.

Valami furcsa oknál fogva, a férfiak nagy része válogat a nők között. Jobban, ha partnert keres, kevésbé ha csak szexet, de biztos, hogy nem feküdnének le akármilyen nővel, pl. olyannal aki nem vonzza őket szexuálisan. Ezzel ellentétben azt állítják, hogy ellenkező nemű emberrel nem létesíthetsz baráti viszonyt, mert biztos, hogy vonzódni fogsz hozzá. 100%, nincs kivétel. Érdekes, hogy az előző esetben van kivétel, az utóbbiban nincs. Hát nem tudom, lehet hogy önvizsgálatot kellene tartaniuk, melyik esetbe hazudnak.


Nekem 10 éve nagyon jó barátom egy fiú. És mivel azt állítom, hogy ez csupán barátság, hazug vagyok. Ezt itt tudtam meg. Hasznos ez az oldal... Sok minden megtudhatsz saját magadról vadidegenektől. Szánalom.

2011. jún. 29. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/60 anonim ***** válasza:
Felesleges szenvedni (közelében lenni, beszélgetni vele, tartani a kapcsolatot) egy barát miatt aki nem akar többet. Nyilván senki nem kínozza magát szívesen.
2011. jún. 29. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/60 anonim ***** válasza:

van fiú-lány barátság...pl anyám barátnőjének a férje is anyám barátja, apámnak pedig nem csak a férj, de anyám barátnője is...

és tuti hogy egyik fél se akart d*gni a másikkal..

2011. jún. 29. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!