Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A ferfiak mibol szurik le...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A ferfiak mibol szurik le azt, hogy egy no sokat foglalkozik a kulsejevel? Honnan tudjak?

Figyelt kérdés
2015. aug. 28. 08:05
 1/3 anonim ***** válasza:
Látják!!!
2015. aug. 28. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Sunshinedoll ***** válasza:

Dehogy tudják :D Engem minden pasi annak a tipikus "vagány csajnak" tart, aki anélkül néz ki jól, hogy erőlködne, közben horribilis összeget költök kozmetikumokra, hogy hibátlan bőröm legyen, és csak az arcomon 7 különböző sminktermék van egy átlagos napon (és akkor még a szememhez, számhoz nem nyúltam), de mivel ügyesen sminkelek, egy átlagos férfi nem veszi észre, mert nekik csak az élénk színes smink a sok smink.

A férfiak elvárják, hogy jól nézz ki, de ne fektess bele sok energiát, csakúgy, mint ahogy azt is szeretik, ha egy nő nem salátát rágcsál, hanem "szeret jókat enni", de persze csak addig, amíg sovány, mert ha már kövér, akkor ugyanezért igénytelennek tartják.

2015. aug. 28. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Utolsó, nagyon ott van ez a válasz, kifeküdtem rajta :DDD És mennyire igaz...


31N

2015. aug. 28. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!