Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem lehet beszélgetni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem lehet beszélgetni anotalkon?

Figyelt kérdés
Ma találtam ezt az oldalt gondolom kipróbálom (18\f) de az összes lánynál akivel beszélgettem annyira az érződött, hogy nincs is kedve beszélgetni pedig kérdezgettem hogy van e hobbija, háziállata stb. de mindig csak ilyen 1-2 szavas választ kaptam aztán el is ment a kedvem és kiléptem de a következő meg a következő is ugyan ilyen volt. Aztán gondoltam beállítom, hogy lány vagyok és fiúkkal beszélgetek, de ott is ugyan ez volt. Az embereknek ennyire nincs kedve beszélgetni? Akkor minek mennek fel ilyen oldalakra?! Vagy csak pont én fogtam ki az összes életkedv nélküli embert?:)

2015. aug. 28. 11:09
 1/4 anonim ***** válasza:
Hagyd azt az oldalt, én már lejöttem róla. 100-ból egy ha normális.
2015. aug. 28. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
18 alatt nem kellene odaengedni senkit, és a nagy része ki lenne szűrve az ilyen kislányoknak. Amúgy tök jó ötletnek tartom az oldalt, de tényleg sok az életunt ember, aki csak azért megy fel, mert nem tud otthon mit kezdeni magával.
2015. aug. 28. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Noren1989 ***** válasza:
Mert az átlagéletkor 11.
2015. aug. 28. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Sokan óra alatt, iskolából nyomják.
2015. okt. 16. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!