Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mekkora esélyem van aranyos,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mekkora esélyem van aranyos, kedves, szerethető lányt találni, ha itt minden nap kiválasztok 10 random női kommentett és megpróbálok ismerkedni, kedvesen beszélgetni?

Figyelt kérdés
2015. jún. 29. 18:20
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Hát attól függ hogy állsz az emberekhez. De ha meg találtad akit keresel akkor a többi lányt hanyagold. :)
2015. jún. 29. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
90%
Mint féllábú kalóznak zsákbanfutó versenyt nyerni.
2015. jún. 29. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
24%

Szerintem pedig Internetes kozossegi oldalakon nem fogsz megfelelo partnert talalni. Foleg ugy nem, hogy naponta rarepulsz random 10-re.


Neked mindegy, csak vegre szobaalljon valaki veled? Apad nem tanitott meg csajozni? Barataid nem mondjak, hogy mit csinalj?


Ne sertodj meg, egyaltalan nem sertegetni akarlak, csak nincs jobb szo ra: "toketlen" vagy!

2015. jún. 29. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Minden azon múlik, hogy jól nézel-e ki.
2015. jún. 29. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Attól függ kire írsz rá,én nem vagyok aranyos és kedves sem;D
2015. jún. 29. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
akkor rád nem fogok :P
2015. jún. 29. 19:19
 7/11 anonim ***** válasza:

Ha azt vesszük nem is olyan sok az a napi random 10.

Gondoljunk csak bele.


1. Abból a 10-ből nem biztos, hogy mindenki vissza ír, így máris kiesik valamennyi.



2. Lehet kiderül, hogy nem a kérdező korosztálya a hölgyemény, így megint kiesett pár a 10-ből.


3. Ha messze lakik a leányzó az megint csak nem túl szerencsés, hiszen ha a kérdező komoly szándékkal ismerkedik, akkor a távkapcsolat hát... nekem nem bejövős.


4. Kiderül pár levélváltás után, hogy nincs közös téma/nem szimpatikus, így megint ugrott a dolog.


Szóval ki tudja, hogy a 10-ből hánnyal fog ténylegesen ismerkedni.

Egyébként szerintem nem olyan rossz ez az ötlet, ha tényleg normális leveleket írsz. Én is ismerkedtem már meg itt rendes fiúkkal, sőt volt akikkel személyesen is találkoztam.


Mindenkinek megvannak a maga ismerkedési szokásai. Az meg, hogy valaki egy kérdés alapján azt mondja, hogy a kérdező töketlen, anélkül hogy bármiféle háttér információval rendelkezne, szerintem nem fair.

2015. jún. 29. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

nem túl sok, hiszen lehet nem ír vissza, már foglalt, nem akar itt ismerkedni, korban nem illik hozzád, túl messze lakik, nem kedves, aranyos stb stb

de még mindig több az esély így, mint ha meg se próbálnád :)

2015. jún. 29. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
azé mer a zöme igazából hapsi, nem sok esélyed van.
2015. jún. 29. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Az ötletet nagyon jónak találom, #7-es pedig leírta a tutit :)

akár itt is lehetne ismerkedős-beszélgetős oldalt csinálni, eddig ez legalább ingyenes, nem úgy, mint a társkeresők.. hajrá :D szorítok neked kérdező

2015. jún. 29. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!