Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miert vannak a ferfiak annyira...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert vannak a ferfiak annyira oda a miniszoknyas csajokert? Miert bamuljak oket meg?

Figyelt kérdés
Egyszeruen nem ertem, no vagyok ugyan, ki van fejlodve a szeperzekem, de a ferfiak kozben olyan noket bamulnak meg, akik tenyleg teljesen atlagosak. Miert?
2015. aug. 28. 12:10
 1/10 anonim ***** válasza:
67%

az tök mind1, hogy átlagos, a miniszoknya kirakata a lényeg, amit mutat...

én nem szoktam megbámulni senkit, általában a saját gondolat világommal vagyok elfoglalva, de attól még tudom mit lehet látni :D


22F

2015. aug. 28. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Én odavagyok a női combokért és lábszárért, ezért.
2015. aug. 28. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
50%
mert te melyiket nézel meg 1 ladát vagy 1 mclarent? még jó hogy a mclarent
2015. aug. 28. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
De miert van minden pasi oda annyira a combokert?
2015. aug. 28. 12:19
 5/10 Koplárovics Béci ***** válasza:
100%
Mert pasik vagyunk. Pont. Nem kell túlgondolni.
2015. aug. 28. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
57%

"De miert van minden pasi oda annyira a combokert?"


Miért van minden nő oda annyira az izmokért?


Amúgy meg az, hogy megbámuljuk őket, nem azt jelenti, hogy hosszútávú kapcsolatra ők kellenének.

2015. aug. 28. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

A megbmáluás mértéke egyenesen arányos a fedetlen testrészek %ával :D


Attól függetlenül megbámulunk szép lányokat úgy is, ha nincs kint mindenük, de a takaratlan bőrfelületek vonzzák a tekintet mint a mágnes :D

2015. aug. 28. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Noren1989 ***** válasza:

Mert a két comb közt van a mennyei manna.

25/F

2015. aug. 28. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

1, Azért, mert ezeknek a nőknek szép lábuk van és;

2, Sok lábfétises pasi van, akik ezért (is) nézik meg a miniszoknyás nőket.

3, Végre valakinek "már" az is baj, hogy az átlagos nőket bámuljuk meg, nem a cicababákat:

"de a férfiak közben olyan nőket bámulnak meg, akik tényleg teljesen átlagosak."

2015. aug. 28. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

4. nincs minden pasi oda a combokért szerintem. A 2. válaszoló voltam. Többeket kérdeztem már, ők mit gondolnak a női combokról, lábszárról, de a többségnek eléggé semleges testrész volt.

Lehet a miniszoknya a fantáziát indítja be, és ezért. Én a rövidnadrágos lányokért vagyok oda, értelemszerűen. Viszont a miniszoknyában, a ruhában is sokszor van valami plusz. Szép, nőies ruhadarab. Vannak ruhadarabok, amik a nőiességre rájátszanak, és szebb látvány, esztétikailag is, ahogy a láb kilátszik alóla. Még a rövidnadrágnál is jobban fel tudja kelteni a figyelmet olykor, pedig nekem az a kedvencem, ha a miniszoknyánál rövidebb rövidnadrág van a lányok. Mégis van a szoknyában valami plusz, nőies.

2015. aug. 29. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!