Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van itt olyan aki a kamaszkori...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan aki a kamaszkori első szerelmével együtt maradt és mára már házasok, és boldogan élnek?

Figyelt kérdés

A barátommal már öt éve együtt vagyunk, nekem ő a harmadik kapcsolatom, neki viszont én vagyok az első. Fiatalabb is nálam. Mikor összejöttünk még csak 16 éves volt (én 20).

Én mindig is úgy éreztem hogy megtaláltam az igazit, és el se tudnám már képzelni hogy milyen mással, sok mindenen mentünk keresztül és én vele akarom összekötni az életemet, viszont félek hogy ő majd másra vágyik, egyszer majd eszébe jut hogy tapasztalatot akar szerezni, ki akarja próbálni mással is. Vajon egy jól működő kapcsolat szétmehet csak ez miatt? Mert tényleg csak ezzel van gond. Egyébként minden tökéletes. Nektek mi a véleményetek?

25/N


2015. aug. 29. 08:50
 1/4 anonim ***** válasza:
Az elet sajnos nem tundermese, mindig akivel egyutt van vki arrol hiszi azt az ember, h elete szerelme, majd jon egy beszolas, vagy egy tett, ami mindent felborit, es akkor jon egy uj "o az igazi ugy erzem" fiu az eletemben. De azert szurkolok nektek. :)
2015. aug. 29. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én ismerek olyan párt, akik még középiskolában jöttek össze, és azóta már összeházasodtak (30 évesek) és van két tündéri kislányuk. Azt nem tudom, hogy első szerelem-e, de így is a ritka szerencsések közé tartoznak.
2015. aug. 29. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem akarlak elkeseríteni, de te már gyereket akarsz majd, amikor ő rá fog jönni, hogy "nem élt még".
2015. aug. 29. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
igen sajnos én is bele estem ebbe a hibába, de nálunk inkább a közeg amibe került idősek akik nem élték ki magukat biztatják egy olyan dolog felé amiről nem tudnák hogy mi is valójában aztán a végén rá jön hogy az egész csak el lett rontva és sehová sem vezetett a nagy élni akarás vágy .
2015. aug. 29. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!