Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, az ilyen pasik mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, az ilyen pasik mit tudnak? Vagy ez nálatok valami ősi biológiai ösztön?

Figyelt kérdés

azokra a pasikra gondolok, akik egy kapcsolatban:


nem vállalnak fel

heti 2 találkozó elég nekik

az ex-eik képeit lájkolják

az ex-e nevét mondta egyszer ágyban


tudjátok, és ti is tesztek ellene "hát akkor énis igy állok hozzá, énis oda járok bulizni ahová akarok, és nem szólok neki".

Aztán mégis... újra és újra elcsábultok, ez mehet akár egy évig is.


Ezek a pasik mit tudnak? Szó szerint nem is csinálnak semmit értetek, és mégis néhányotok rajong értük. A hangja? A megjelenése? Vagy mi?


2015. aug. 29. 12:01
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Annyit tudnak, mint Jon Snow. :D
2015. aug. 29. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Sunshinedoll ***** válasza:

Általában az ilyen pasik elég megnyerőek tudnak lenni, sokszor képesek az illetőt manipulálni.

Persze én azt is hozzátenném, hogy nagyon sok olyan nő kerül ilyen helyzetbe, akik valami oknál fogva nem gondolják, hogy ők ennél többet érdemelnének, vagy kaphatnának. Szerintem akik ilyenek mellett megállapodnak, azoknak még jócskán van mit tanulniuk önbecsülés és önértékelés terén.

2015. aug. 29. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ez a mi titkunk marad.
2015. aug. 29. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Az ilyenek meg is érdemlik az ilyen férfiakat.

Az ilyenek közben szénné csalják az aktuális barátnőjüket. Nem tudom sajnálni egyiket sem.


25/F

2015. aug. 29. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

ezek a pasik azt tudják, hogy örök elérhetetlenek.

Azt hiszem, és nem biztos hogy jobban néznek ki, nem biztos, hogy több a pénzük, egy biztos: VAN ÖNBIZALMUK, ÉS MAGABIZTOSAK!


de nekem ilyenek még a környékemen sem járhatnak:-)

én jófiút választottam, én vagyok a kakukktojás

2015. aug. 29. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!